Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Роберт Де Ніро визнаний головним злодієм Голлівуду

10.04.2020
об 11:15
Автор: Віталій Бараннік

Популярний голлівудський актор Роберт Де Ніро, володар численних кінонагород, титулів і звань, тепер може додати до списку своїх кінодосягнень і ще один - він названий самим головним лиходієм Голлівуду.

Виявилося, що саме Роберт Де Ніро частіше за інших акторів втілював на екрані ролі всіляких лиходіїв - в його скарбничці 19 негативних ролей, починаючи з дона Віто Корлеоне у другій частині «Хрещеного батька».

До речі, саме робота в цій стрічці Френсіса Форда Копполи принесла Де Ніро премію «Оскар» за кращу чоловічу роль другого плану. Найбільш плідною у плані створення негативних образів, виявилася співпраця Роберта Де Ніро з режисером Мартіном Скорсезе, у якого Де Ніро знявся в 9 повнометражних фільмах та одному короткометражному фільмі. Саме у фільмах Скорсезе Де Ніро зіграв свої самі відомі негативні ролі: Джонні (Малюка) Чівеллі в «Злих вулицях», Тревіса Біклі в «Таксисті», Джиммі Конвея в «Славних хлопцях», Макса Кейді у «Мисі страху», мафіозо Джованні Манзоні в «Малавіти» та  кілера мафії Френка «Ірландця» Ширана в «Ірландці».

Друге місце у списку дісталося шведському актору Петеру Стормаре, який зіграв в кіно 17 лиходіїв, в тому числі психопатичного вбивцю в «Фарго» , німця-нігіліста Улі Канкел в «Великому Лебовські», вбивцю Шея в «Меркурії» та Алексіса в «Поганих хлопцях 2».

Трійку кінозлодіїв замикає американський актер Рон Перлман, відомий за своїми негативним ролям у фільмах «Приреченість», «Людях в чорному», «Поліцейська академія».

Також місце в першій десятці кінозлодіїв собі забезпечили: Тім Каррі, Джеймс Вудс, Вінні Джонс, Гері Олдмен, Крістофер Уокен, Малкольм Макдауелл та Семюель Л. Джексон.

Рейтинг був складений ресурсом guarantorloans.com, грунтуючись на інформації найбільшої бази даних про кінематограф IMDb. Примітно, що в рейтингу опинилася лише одна жінка - актриса Сігурні Уівер, яка втілила на екрані образ злодійки сім разів.

 

За рейтингом guarantorloans.com