Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Ірма Вітовська-Ванца зіграє в українському трилері

01.07.2020
об 13:16

В середині липня у столиці України розпочнуться зйомки стрічки «Між нами» - психологічного трилеру Соломії Томащук. Робота стане повнометражним дебютом режисерки. В їі доробку – документальний короткий метр та ігрові фільми. Сценарій стрічки Томащук написала разом з Юрієм Дунаєм, він виступить оператором фільму. У головних ролях – Ірма Вітовська-Ванца, Анастасія Пустовіт, Дмитро Сова.

Знімати картину планують у приватній клініці, нічних клубах, елітній новобудові та на піщаних дюнах Київського річкового Порту. Відомо, що Ірма Вітовська-Ванца зіграє лікаря, а ще спеціально для зйомок підготували реторавтомобіль, зовнішній вигляд якого дозволить глибше розкрити характер однієї з героїнь

У центрі сюжету фільму – злочин, а також токсичні відносини в родині, брехня, маніпуляції, пристрасті, любов та дружба.

«Ця історія розказує про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку не існує. Дві головні героїні фільму – Саша та Аня змушені робити цей вибір: Саша по відношенню до власного чоловіка, Аня по відношенню до сина. Драматизм ситуації загострюється коли вони виявляються залучені в кримінал. Послідовність подій, характери героїв та обставини в сюжеті диктують і самий жанр фільму, а саме кримінальну драму», – говорить режисерка та сценаристка трилера «Між нами» Соломія Томащук.

Виробництвом фільму займається Up Ua Studio, знімальний період триватиме до кінця літа. Прем’єра запланована на осінь наступного року.

Джерело: пресслужба «Між нами».

Читайте також:

Новини

Незабаром з'явиться нова багатосерійна екранізація «Привиду опери»

Французька компанія Gaumont працює над адаптацією оригінального роману Гастона Леру «Привид опери». Відомо, що це буде міні-серіал з шести серій. Над сценарієм зараз працює Ентоні Горовіц. Коли розпочнеться знімальний процес, хто буде в головних ролях – наразі невідомо. Ймовірно прем'єра серіалу відбудеться на платформі Netflix.

28.06.2020
об 13:24

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»
Новини

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»

Війна назавжди залишає відбиток у житті тих, хто приймав безпосередню участь у бойових діях – це центральний посил майбутнього короткометражного проєкту «Поламані». Його нещодавно представили на 13-му пітчингу Державного агентства України з питань кіно.

30.06.2020
об 11:15

Новини

Короткі метри студентів для «Київського тижня критики»

Щорічний міжнародний кінофестиваль «Киїівський тиждень критики» оголосив про прийом студентських робіт у програму «Перший погляд». Участь у ньому можуть взяти короткі метрі студентів українських кіношкіл та вишів, які було знято після 1 січня 2019 року.

01.07.2020
об 11:08