Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Різдвяний календар кіно: «Різдвяні хроніки»

23.12.2020
об 17:17
Автор: Daniela Gilmore

У якому віці ви почали сумніватись в існуванні Святого Миколая, Діда Мороза чи Санта Клауса? Чи можливо ви досі абсолютно впевнені в реальності чарівного чоловіка, який дарує всім почуття свята і безумовне щастя? Кожен обирає свій шлях і невідомо що б сталось, якби ми зустріли його того самого справжнього Санту. Найкращим чином дорослу упередженість в уявленнях про чарівника відобразили у стрічці «Різдвяні хроніки».

Історія бере свій початок з розповіді про сім’ю, у якій завжди був присутній дух Різдва. Кожного року вони знімали послання для Санти, але сталось непередбачуване і батько, героїчно рятуючи інших, не зміг зберегти власне життя. Через це святкування відійшли навіть не на другий, а на останній план. Сім’я більше не знімала відео і лише менша донька Кейт намагалась зберегти віру в чудеса, продовжувала знімати послання до Санти і передивлятись старі. У черговий раз відзначити свято разом не вдається, мати відправляється на чергування у лікарні, щоб забезпечити родину. Старший брат Кейт Тедді зовсім втрачає віру у щось хороше і навіть потрапляє не в найкращу компанію, яка займається зловмисними діяннями.

Все змінюється в одну секунду. У ту саму секунду відео, на якому видно руку Санти. Кейт відразу розуміє що до чого, а от брата їй доводиться довго переконувати. У двох рідних людей, яким довго не вдавалось знайти спільну мову, з’являється спільна мета: зняти на відео всього Санта. Та як це буває завжди у житті, все йде більше ніж не по плану. Брат з сестрою потрапляють у сани з чарівними оленями, чим добіса налякали Санту, якого виконує фантастичний Курт Расселл. Якщо вже говорити про нього, то критиків по всьому світу більше захопила гра самого актора, який затьмарив абсолютно усе в цій стрічці. Можна погодитись, що якщо б ми побачили у своїй вітальні Курта Расселла, який щойно вийшов з каміну із подарунками для нас самих, ми б йому були не менше раді, ніж справжньому Санті. До того ж усі його таланти творці фільму не забули філігранно вписати у сценарій сімейної комедії на свята. Якщо у 1979 році він грав Елвіса, то у 2018 році актор використав свій хист до музики і заспівав пісні легенди, але вже в амплуа Санти. Не забули і згадати його чарівний дует у стрічці «Перезмінка» з Голді Гоун у 1983 році, після чого ці двоє стали нерозлучними як на екрані, так і в особистому житті аж до сьогоднішніх днів. Як і в «За бортом» хімія між двома акторами не зникає й донині, тому творці вирішили об’єднати їх у другій частині стрічки «Різдвяні хроніки», яка вийшла близько місяця тому, але зараз не про нього.

Компанія з Санти і двох дітей відправляються у незабутню подорож по світу, щоб врятувати Різдво, так як через таку неочікувану зустріч чарівні сани були розбиті вщент, а олені взагалі загубились і невідомо тепер де їх шукати. Уся ця чарівна трійця зустрічаються впритул з невірою людей в диво, які повністю розчарувались у всьому, а особливо в святах і тепер для них головне лише смачна вечеря та інші матеріальні цінності. З кожним кроком по звичайній землі і кожною секундою фільму Санта і брат з сестрою повертають цю віру як простим перехожим у стрічці, так і усім глядачам. Але ще й окремої уваги варті чарівні ельфи та їх особлива мова та милі тоненькі голоси. Якщо побачите лише їх, серце розтає у будь-якому випадку.

 

Так чи інакше вибір завжди за вами, але ми наполегливо рекомендуємо зануритись у різдвяну атмосферу і хоч на секунду повірити у справжнє чудо.

Читайте також:

Новини

Розпочато конкурс: PITCH UA підтримає контент на соціально вагомі теми

PITCH UA 3 чекає на заявки від тих, хто хоче прийняти участь у конкурсі соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну.

17.12.2020
об 16:16

Новини

2021 рік: Податкові стимули та пільги для сфери культури, креативних індустрій та туризму

У 2021 році сфери культури, креативних індустрій та туризму України отримають податкові стимули та пільги. Президент України Володимир Зеленський вже підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій» № 962-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 4 листопада 2020 року.

22.12.2020
об 13:47

Інтерв'ю

Анастасія Верлінська: «Офлайн навіть в скромних умовах – дуже важливий»

У 2020 році фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM вперше проходив тільки в онлайн-форматі. Напередодні резюмування року в прямому ефірі DOCU/PRO talk «Українські кінофестивалі «на карантині»: Підсумки-2020» програмна директорка фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM Анастасія Верлінська розповіла VGL cinema про те, які висновки зробили готуючи захід, як долали перешкоди у новому для себе форматі та про те, чому важливо повернутися до живих зустрічей.

15.12.2020
об 16:34

Новини

Прокат українського кіно: Про що говоритимуть у перший день заходу?

Сьогодні о 14:00 у Києві розпочнеться конференція «Прокат українського кіно». Захід проходитиме одночасно офлайн і онлайн. Подивитися трансляцію можна на VGL cinema.

19.12.2020
об 12:40

Новини

Ірма Вітовська розповість про акторську професію в Україні

Менше ніж за тиждень Українська кіноакадемія проведе прямий ефір «Акторська професія в Україні» за участі відомої артистки театру і кіно Ірми Вітовської.

11.12.2020
об 16:31