Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Рідлі Скотт став режисером телевізійного серіалу про Другу світову війну

18.03.2021
об 16:52

Сюжет 10-серійної історії під назвою «Шлях до свободи» / Roads to Freedom ґрунтуватиметься на художньому творі письменника Ентоні Бівора, який розповідає про Другу світову війну з різних точок зору.

 

Сценаристом проєкту став автор серіалу «Гострі картузи» Стівен Найт, а режисер Рідлі Скотт займеться пілотною серію. Головна мета творців серіалу «Шлях до свободи» - розповісти історію, використовуючи різні точки зору. Вони хочуть показати реалії війни не тільки з позиції мешканців США і Великобританії, але також з позиції жителів Росії, Німеччини, Франції та інших країн світу. До того ж, у фокусі уваги опиняться жінки та діти, що боролися за виживання. Таким чином, автори хочу зробити акцент на людяності героїв, яких об'єднує одна драматична історія.

Сам Рідлі Скотт планує у серіал про Другу світову війну додати особисту історію. Він додасть спогади про своє дитинство в Британії часів війни і про його подорожі в післявоєнну Німеччину, в якій його батько зіграв вирішальну роль у відновленні країни.

Наразі режисер займається фільмуванням стрічки «Будинок Гуччі», а потім переде до роботи над ще однин історичним проєктом про Наполеона Бонапарта, якого на екрані втілить Хоакін Фенікс. Крім того, Рідлі Скотт і Стівен Найт також працюють над майбутньою телеадаптацією книги Чарльза Діккенса «Великі сподівання».

 

Джерело: Deadline 

Читайте також:

Новини

Хоакін Фенікс зіграє у новому фільмі Рідлі Скотта

Рідлі Скотт знову хоче зняти історичне кіно, а Хоакін Фенікс знову може стати імператором.

15.10.2020
об 18:39

Новини

Від Джокера до Наполеона: Хоакін Фенікс гратиме у новому фільмі Рідлі Скотта

Новий проєкт про імператора Франції режисера Рідлі Скотта у повному об’ємі профінансує компанія Apple, а головну роль у ньому виконає Хоакін Фенкс.

15.01.2021
об 11:18

Новини

Незабаром на «1+1» виходить новий серіал «Рідня»

7 грудня о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра ліричної комедії «Рідня». Сюжет серіалу описує життя мешканців невеликого містечка під назвою Рідня та неочікувані повороти долі головного героя, столичного бізнесмена Артема, після повернення до рідних країв.

03.12.2020
об 17:33

Контент для Apple TV відтепер створюватиме сам Рідлі Скотт
Новини

Контент для Apple TV відтепер створюватиме сам Рідлі Скотт

​​​​​​​Рідлі Скотт – знаменитий британський режисер, сценарист і продюсер – уклав ексклюзивний контракт з Apple TV. Йдеться про виробництво різноманітного контенту, який буде реалізовуватися за допомогою студії Scott Free Productions, що належить Скотту.

16.05.2020
об 15:19

Новини

Кожен може взяти участь у фільмі Рідлі Скотта

Відеосервіс YouTube та режисер Рідлі Скотт запустили спільний проєкт, де виступити в ролі актора може кожен. Є шанс, що саме ваша робота потрапить до відеофільму, який покажуть на фестивалі «Санденс» у 2021 році.

25.07.2020
об 12:12