Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Результати бокс-офісу українських фільмів за 2019 рік

20.07.2020
об 16:11

Щороку українські режисери все більше тішать глядачів – як кількістю, так і якістю нових робіт. Українські глядачі вже звикли до того, що вітчизняні фільми регулярно виходять у прокат і  останнім часом уже навіть конкурують між собою за глядацьку аудиторію.

За кількісними показниками виробництво вітчизняного кіно у 2019 році залишилося приблизно на рівні попереднього 2018-го: минулоріч українські режисери, продюсери й продакшени представили майже три десятки нових фільмів.
Деякі з них занадто довго проходили свій шлях до прем'єри, частина навіть встигла втратити актуальність і обросла зайвим кіновантажем . Інші, по-справжньому якісні й такі, що вселяють гордість за український кінематограф, доводиться вишукувати по фестивалях і обмежених показах, перш ніж їх зможе побачити масовий глядач. Крім того, ми побачили вражаючі кінороботи, зняті в копродукції з іншими країнами

Щоб не бути голослівними, до вашої уваги конкретні цифри бокс-офісу українських фільмів за 2019 рік. Звертаємо вашу увагу на те, що суми зборів стрічок від прокату вказано станом на 31.12.2019.

 

Читайте також:

Новини

Шарліз Терон засудила ейджизм

Раніше повідомлялося, що режисер Джордж Міллер, який зараз працює над приквелом «Дороги гніву», присвяченим імператорці Фуріозі, відмовився від ідеї зняти в ньому Шарліз Терон, «омолодивши» її за допомогою комп'ютерної графіки. На думку режисера, технології ще не просунулися так далеко, щоб «омолоджені» актори мали на екрані природний вигляд.

09.07.2020
об 19:05

Статті

«Планета Кіно» у Дніпрі – це щось!

Новий кінотеатр мережі «Планета Кіно» відкрито в Дніпрі. У торговельному центрі Appolo на глядачів чекають 7 сучасних кінозалів та надзвичайний кіномаркет.

10.07.2020
об 13:18

«Великі українці»: Сповідь «вічного єретика» і сонячного бунтаря
Новини

«Великі українці»: Сповідь «вічного єретика» і сонячного бунтаря

Канал UA: КУЛЬТУРА продовжує показ серії фільмів «Великі українці». Протягом п’яти вечорів на цьому тижні канал транслюватиме стрічки про митців, чия творчість стала знаковою для української культури.

14.07.2020
об 19:29