Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Режисер «Загону самогубців» та «Миротворця» зніме ще один серіал з коміксів DC

13.01.2022
об 13:16

Режисер «Вартових галактики» та перезапуску «Загону самогубців» Джеймс Ганн продовжить співпрацю зі студіями DC та Warner.

Крім оновленого «Загону самогубців» Ганн створив для стрімінгу HBO Max, що належить Warner, серіал «Миротворець», який є спін-офом «Загону» та розповідає особисту історію персонажа Джона Сини. Він має вийти вже 13 січня.

Режисер підтвердив, що зробить ще один серіал із дисішних коміксів для HBO Max. Проте жодних деталей Ганн розкривати не став. Поки неясно, буде це шоу стосуватися «Загону самогубців» чи ні.

Зараз постановник, нагадаємо, зайнятий «Вартами галактики 3» для Marvel, так що до дисішного серіалу, мабуть, приступить вже після постпродакшену марвелівського триквела.

 

Джерело: Collider

Читайте також:

Новини

«Обіймаємось, не розмикаючи рук»: Олена-Крістіна Лебідь про милу новорічну традицію

Ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) розповіла, що завжди робить у Новорічну ніч під бій курантів разом зі своїм бойфрендом Павлом Розенком.

30.12.2021
об 15:20

Новини

Олів’є, «шуба», крабовий салат: Новорічні традиції родини Андрія Бєднякова

Новий рік вдома біля ялинки чи в теплих краях з фруктами? Ведучий другого сезону шоу Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков має різний досвід, тож розповів, що йому більше до душі.

01.01.2022
об 14:27

Новини

Берлінський кінофестиваль оголосив нову концепцію!

Берлінале розробив нову концепцію, аби він міг рішуче нести прапор культури навіть у часи пандемії. Тому цього року основна увага буде приділена кінопоказам у залах Берлінале. Головним пріоритетом залишається здоров'я та безпека глядачів на всіх заходах та суворе дотримання чинних правил гігієни.

12.01.2022
об 13:54