Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Режисер Наріман Алієв працює над новим фільмом – ORTALAN

30.09.2021
об 12:22

Проєкт історичної драми ORTALAN («Орталан») восени представлятимуть у секції пітчингів cocoPITCH 2021 на кіноринку Connecting Cottbus. Захід традиційно відбудеться в межах міжнародного кінофестивалю у Котбусі (Німеччина). Кінопроєкт вже посів друге місце у категорії авторських фільмів Сімнадцятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно та отримає фінансову підтримку від країни у розмірі 80 % від загального бюджету.

Режисер фільму «Додому», учасник програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю Наріман Алієв почав роботу над повнометражним фільмом, події якого розгортаються під час депортації кримськотатарського народу в 1944 році.за сюжетом історичної драми, головний герой – юнак Ісмаїл повертається з гір до рідного села Орталан і знаходить його порожнім. Він вирушає на пошуки своєї сім’ї та відповідей.

«Орталан – назва селища, звідки в 1944 році була депортована моя бабуся Гульсум; воно має для мене особисте значення. Немає жодної кримськотатарської сім'ї, яку не зачепило б це лихо. Моя задача – через історію одного хлопчика розповісти історію трагедії цілого народу, який в один день зник зі своєї батьківщини» – пояснив НАРІМАН АЛІЄВ.

 

Продюсерами ORTALAN виступають Володимир Яценко та Анна Соболевська, співзасновники кінопродакшену ForeFilms, який займатиметься виробництвом фільму.

«Історичні драми досить складні у виробництві, проте ми добре знаємо режисерський підхід та неповторний стиль Нарімана. Ми готові докласти зусиль, щоб створити фільм на найвищому рівні та відтворити історію такою, якою вона була» – прокоментував ВОЛОДИМИР ЯЦЕНКО.

 

Зйомки ORTALAN заплановані на травень-серпень 2022 року. Прем’єра стрічки очікується у 2023 році.

 

Джерело: PR-служба фільму ORTALAN

Фото: Альона Лобанова, сімейні архіви Нарімана Алієва

Візуальне рішення: Анастасія Весна

Читайте також:

Новини

Творці соціального реаліті «Ревізори на порозі» вирушають у готелі України

У наступному році в ефірі «Нового каналу» йтиме програма «Ревізори на порозі». Нині над її створенням працюють автори ідеї та творці проєкту «Ревізор» – Ганна Жижа і Вікторія Бурдукова.

27.09.2021
об 13:45

Новини

Копродукція в Україні та Канаді: Прийом заявок на пітчинги #ucancoproduce

Відкрито прийом заявок на пітчинги #ucancoproduce. Участь в конкурсах можуть прийняти українські та канадські продюсери кіно, телевізійного та digital контенту (серіалів, фільмів, шоу) усіх жанрів, а також кросплатформних продуктів. Участь в цьому проєкті – це нагода презентувати продукт для продакшенів та фондів в Україні та Канаді та знайти продюсерів-партнерів для спільного виробництва контенту.

29.09.2021
об 17:38