Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Репертуар кінотеатрів на липень - правда чи міф

03.06.2020
об 16:41
Автор: Марія Слободчикова

Гортаючи стрічку новин, ми звернули увагу на інформацію про те, що відкриваються кінотеатри. Нам стало цікаво, чи не проґавили ми чогось важливого і ось що ми з’ясували.

Першою новиною, яка трапилась нам на шляху, була звістка про те, що мультфільм «Вперед» повернеться на великі екрани 9 липня. Далі було декілька матеріалів про липневий репертуар прокату від дистриб’ютора «Кіноманія». З представником компанії ми одразу зв’язалися і дізналися, що до виходу з карантину вони готуються з квітня.

«Протягом карантину ми постійно оновлювали репертуарний план (так було і в квітні, і в травні). Зараз опублікували розклад фільмів на липень. Звісно, поки що немає офіційної дати початку роботи кінотеатрів від Кабміну. Але, як тільки вона буде, ми хочемо, щоб наші партнери одразу розуміли, з якими нашими стрічками вони зможуть працювати. Якщо це станеться на початку липня, і влада дозволить відкрити кінотеатри (із певними заходами безпеки), то ми надамо контент згідно з графіком, який зараз опубліковано на нашому сайті», – прокоментувала ситуацію менеджерка з комунікацій дистриб’юторської компанії «Кіноманія» Анна Бойко.

Кінотеатри також готуються до того моменту, коли їм дозволять працювати, та чекають офіційного розпорядження про відкриття розважальних установ.

«Допоки немає офіційного рішення про будь-які дати говорити зарано. Обговорення тривать, тим часом ми працюємо над заходами безпеки для співробітників та клієнтів. Таким чином, у липні ми готові відкритися будь-якого числа», – розповів в​ласник мережі кінотеатрів «Планета кіно» Дмитро Деркач.

Яким чином «Планета кіно» готується до виходу з карантину можна прочитати в інтерв’ю з Дмитром Деркачем.

Читайте також:

Новини

Підсумки вікенду в кінопрокаті Чехії, Словаччини та Норвегії

З початку травня відновили роботу кінотеатри Норвегії. Згодом відкрили кінозали в Чехії, а потім і в сусідній Словакії. Тож, яка ситуація у цих країнах з прокатом станом на передостанні вихідні травня?

02.06.2020
об 13:02

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»
Новини

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»

«Таємничий сад» – це новий фільм, який з нетерпінням чекають прихильники творчості англійської та американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет. Написаний ще на початку минулого століття, цей неймовірно захоплюючий дитячий роман став самою популярною книжкою письменниці і світовим бестселером. Вперше його було опубліковано у вигляді книжки аж у 1911 році! А окремі частини побачили світ ще раніше – протягом 1910 року.

03.06.2020
об 10:53

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження
Новини

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження

Команда Девіда Ейра пише, що студія Warner розглядає можливість випустити режисерську версію «Загону самогубців» на сервісі HBO Max.

03.06.2020
об 14:45