Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Тенет» не виправдав очікувань Warner Bros.

23.10.2020
об 13:28

Студія терпить збитки, а ще керівництво тепер не впевнене, чи варто у 2020 році випускати ще одну картину власного виробництва – «Диво-жінка 1984». 

Власник WarnerMedia, до якого входить «підрозділ» студії Warner Bros. визнав, що рішення видавати реліз «Тенета» в цьому році в ситуації, коли в світі панує пандемія було помилковим.

Бюджет фантастичної стрічки «Тенет» складає 200 млн дол. Стрічка Крістофера Нолана побачила світ 3 вересня цього року і за місяць показала результати касових зборів лише у 330 млн дол. Кіностудія розраховувала на значно більший показник, враховуючи вкладені кошти не тільки на фільмування картини, а й на рекламу.

«Не можу сказати, що досвід з «Тенетом» можна назвати вдалим. Проте я не жалкую про те, що ми прийняли саме таке рішення. Наступним моментом, який покаже наскільки люди готові йди в кіно та чи будуть взагалі працювати кінозали – стане період свят наприкінці листопада. Ми будемо думати варто випускати багатобюджетні картини в прокат вже зараз за класичною схемою дистриб'юції чи краще трохи зачекати або, можливо, варто шукати нові варіанти для релізів», - зазначив голова корпорації AT&T, що є власником WarnerMedia ДЖОН СТЕНКІ.

Зазначимо, згідно фінансового квартального звіту, дохід студії Warner Bros. за останній квартал впав на 28%.

Наступний реліз студії Warner Bros. – стрічка «Диво-жінка 1984», прем’єра якої запланована на 25 грудня 2020 року та чи відбудеться вона або реліз картини знову перенесуть – наразі невідомо.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

«Диво-жінка» може вийти в грудні

Warner Brothers планує «перемішати» дати прем’єр своїх проєктів. За інсайдерськими даними, студія може відтермінувати дати виходу «Чорної вдови» та «Дюни», «відправивши» замість них у кінотеатри інші стрічки.

10.09.2020
об 17:19

Новини

Стали відомі касові збори «Мулан» та «Тенет» у Китаї

Стрічки не виправдали очікування творців та студій, а також мали мало часу на якісну промоцію в Піднебесній.

14.09.2020
об 14:18

Новини

Невдачі «Тенет» відтермінували дати багатьох прем’єр

Будь-яка інформація, що стосується остаточних результатів кінопрокату фільму «Тенет», зараз йде виключно від студії Warner Bros.  Коли фантастичний екшн-трилер виходив на великі екрани, всі прекрасно розуміли, на який серйозний ризик йде кіностудія, випускаючи 200-мільйонний блокбастер під час пандемії. У неділю, після довгої мовчанки, попередні офіційні цифри щодо бокс-офісу все ж надійшли.

14.09.2020
об 17:02