Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Реліз стрічки «Дюна» відтермінували

06.10.2020
об 13:12

Багатобюджетну екранізацію фантастичного роману письменника Френка Герберта випустять в прокат у наступному році. Причина –  невдалий у грошовому еквіваленті прокат «Тенету» та нова хвиля Covid-19.

 

Наприкінці вересня стало відомо, що великі кіностудії знову відтерміновують дати прем’єр своїх робіт. Так, нещодавно «Чорну вдову» перенесли на травень наступного року, а у вихідні стало відомо й про зміну дати прем’єри 25-го фільму бондіани «Не час помирати». Тепер і Warner Bros. офіційно заявили, що стрічка режисера Дені Вільньова «Дюна» замість 17 грудня 2020 вийде у прокат 1 жовтня 2021 року.

 

 

Ключовим фактором, який вплинув на рішення перенести прем’єру, стала нова хвиля коронавірусної інфекції, яку нині фіксують у різних країнах світу. Як наслідок – це нові можливі закриття кінозалів у США, Азії та Європі. Кіностудія Warner Bros. Вже один раз ризикнула і випустила під час пандемії стрічку «Тенет», яка поки що не дала того бокс-офісу, на який очікували її творці. Вдруге вони не хочуть втрачати кошти, тому й відстрочили дату релізу.

 

Джерело: Collider

Читайте також:

Новини

Світовий кінопрокат: Які стрічки найбільш популярні в Азії та Європі

Найбільше відвідують кінотеатри у Піднебесній, а найменше – в Іспанії. Світовий кінопрокат показує значно кращі результати, ніж американський.

05.10.2020
об 13:31

Новини

Названо найпопулярніші фільми в кінотеатрах США

Затишшя нині панує на американському кіноринку. Студії притримують релізи, натомість «видають» старі стрічки, які все ще користуються популярністю у відвідувачів закладів. Однак перше місце в рейтингу популярністі все одно належить новому фільму. У список топ-переглядів також увійшли стрічки незалежних дистриб’юторів.

05.10.2020
об 15:09

Новини

Чому голлівудські зірки відмовляються від м'яса

1 жовтня відзначається Всесвітній день вегетаріанства. Святу вже більше 40 років, а вегетаріанська дієта закріпляє свої позиції у світі. Особливо помітна ця тенденція в сфері кіноіндустрії, де багато відомих акторів і режисерів усвідомлено відмовилися від вживання в їжу продуктів тваринного походження.

01.10.2020
об 17:05

Новини

Мартін Іден: Візуально довершена екранізація першого літературного бестселера

І хоча 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль офіційно закрито, але ж розпочався Happy Week. Ще цілий тиждень можна насолоджуватися програмою однієї з найголовніших кіноподій року. Колумністка VGL cinema подивилася багато фільмів і серед них, зокрема, виділила «Мартіна Ідена», стрічку італійського режисера Марчелло П'єтро, що є екранізацією однойменного роману Джека Лондона, опублікованого в 1909 році.

05.10.2020
об 17:49

Новини

Примарний світ: У грудні в український прокат вийде комедійний бойовик «Персонаж»

А що, якщо світ – це лише примарна реальність, а люди – герої відеогри? На цю тему розмірковує режисер Шон Леві в своєму комедійному бойовику «Персонаж».

06.10.2020
об 11:10

Новини

Ще не час: Джеймс Бонд вийде в прокат у 2021 році

Творці бондіани оголосили про відтермінування релізу нового фільму про Джеймса Бонда – «Не час помирати».

03.10.2020
об 14:45