Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Рейтинг найпопулярніших стрічок українського прокату

15.07.2020
об 13:16

Другі вихідні поспіль, дотримуючись інструкцій МОЗ, українці можуть відвідувати кінотеатри. За результатами минулого вікенду, в лідерах переглядів опинились: кінокомікс, бойовик та трилери. А ось мультфільми навіть не увійшли до першої п’ятірки рейтингу популярних фільмів. Загалом, за минулі вихідні кінозали змогли заробити на 18% більше, ніж за попередні.

На початку липня кінотеатри України відновили роботу після перерви, викликаної карантином. Глядачі засумували за стрічками на великому екрані й поволі вирушили до прохолодних і темних кінозалів. За два тижні роботи кінотеатрів відбулось декілька прем’єр, проте у лідерах переглядів опинились навіть фільми, що вже були в прокаті.

За результатами минулих вихідних на першому місці глядацьких симпатій опинився кінокоміск «Бладшот» з Віном Дизелем у головній ролі. За перші чотири дні прокату фільм зібрав 1,03 млн грн його демонстрували у 213 кінозалах, які відвідали понад 9,6 тис. українців.

На другому місці – комедійний бойовик «Мій шпигун», за другий вікенд стрічка зібрала 471 тис грн, а загальні збори за весь час склали півтора мільйона гривень.

Бронза рейтингу за фантастичним фільмом «Віваріум» і 364 тис грн. Трилер «Втеча з Преторії» за другі вихідні заробив 295 тис грн, а загалом за одинадцять днів прокату фільм зібрав 1,04 млн грн.

П’ятірку замикає сімейна стрічка «Лессі: Повернення додому», якій вдалося заробити 295 тис грн. Фільм демонструвався у 176 кінозалах і його результат чотири квитки за день на один екран. Шостим став мультфільм «Вперед», його показували і до початку карантину, тож за один вікенд анімаційна стрічка зібрала 216 тис грн. Сьоме місце дісталось трилеру «Убивство з листівками» - за другі вихідні липня збір становить 210 тис грн, а загальна сума за одинадцять днів прокату складає 871 тис грн. Восьме та дев’яте місця посіли трилер «Перекладачі» та французька фентезі-драма «Русалка в Парижі» зі 152 тис грн та 133 тис грн відповідно. Десятку замикає норвежський мультик «Капітан Саблезуб і чарівний діамант» і 108 тис грн здобутку.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Адаптивний карантин: Кінотеатрам дозволили відновити роботу

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, якою регламентується карантин. Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня вони отримують дозвіл на роботу.

26.06.2020
об 10:45

Відсьогодні на екранах кінотеатрів – фільм-катастрофа «Тунель. Небезпечно для життя»
Новини

Відсьогодні на екранах кінотеатрів – фільм-катастрофа «Тунель. Небезпечно для життя»

9 липня на екрани українських кінотеатрів виходить прем'єра – фільм-катастрофа норвезького режисера Пола Ойе «Тунель. Небезпечно для життя».

09.07.2020
об 12:20

Новини

В кінотеатри повернулись «Зоряні війни»

На екрани кінотеатрів США повертаються фільми, прем’єра яких вже відбулась, але вони були шалено популярними серед глядачів. Наразі в Америці працює понад 500 кінотеатрів. Зали відкрити не у всіх штатах, бо у деяких з них діють карантинні заборони через пандемію COVID-19.

13.07.2020
об 14:15