Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Рейтинг Адама»: в Україні знімуть екзотичну комедійну антиутопію

23.11.2021
об 17:46

Український письменник та сценарист Михайло Бриних, а також режисер Іван Тимченко прцюють над сценарієм художнього повнометражного фільму “Рейтинг Адама”.

За словами авторів, фільм буде знято у доволі екзотичному для українського кіно жанрі комедійної антиутопії.

“Рейтинг Адама” має стати стрічкою про не надто далеке майбутнє, в якому штучний інтелект забезпечує людям комфортне та безтурботне життя”, - зазначили автори сценарію.

Водночас, головна сюжетна лінія кінофільму - історія любові. “Це своєрідна інтерпретація міфу про Орфея та Еврідіку, у якій також прочитуються й інші впізнавані мотиви різних часів”, - прокоментували Михайло Бриних та Іван Тимченко.

Автори планують завершити роботу над сценарієм фільму в листопаді 2021 року.

Продакшн-студія Svitlofor Film перемогла з ідеєю повнометражного фільму «Рейтинг Адама» в конкурсній програмі Українського культурного фонду «Розвиток кінопроєктів».

Джерело: Svitlofor FILM

Читайте також:

Новини

Закінчилися зйомки тизеру сімейного фільму «Смачного» Івана Шохи

У фільмі "Смачного" в центрі уваги історія семирічної дівчинки, її стосунків із батьками та тваринами. Глядач має можливість спостерігати за процесом утворення дитячих травм, помітити їх місце у житті дорослих людей та роль у становленні особистості. Нестандартна стрічка показує глобальні проблеми дитячими очима.

11.11.2021
об 13:17

Новини

Прийняли регламент Шостої Національної кінопремії України “Золота Дзиґа”

Національна Кінопремія — єдина в Україні премія в галузі кіно, що створена з метою популяризації національного кінематографа та видатних досягнень особистостей, які сумлінно працюють над створенням вітчизняних фільмів. Премія представлена у 24 номінаціях. Переможців визначають члени Української кіноакадемії. Головним символом Національної Кінопремії обрана статуетка Золота Дзиґа, що втілює у собі стрімкість, невпинний розвиток та нескінченність.

15.11.2021
об 16:06

Новини

«Мультиекранна ера – соціальні медіа та індустрія розваг»: майстер-клас освітньої платформи PITCH UA

30 листопада на Освітній платформі PITCH UA відбудеться онлайн майстер-клас для продюсерів, маркетологів та комунікаційників, які працюють в аудіовізуальній індустрії. Спеціальна гостя Лорен Козак (Lauren Kozak), діджитал консультантка і менторка з маркетингу із Лос-Анджелесу (США), розповість про те, як використовувати соцмережі для просування фільмів і серіалів із соціально вагомими меседжами.

23.11.2021
об 13:58