Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Рамі Малек відчував дискомфорт, граючи в стрічці «Не час помирати»

30.10.2020
об 13:07

Актор розповів про страшні риси свого героя – головного злодія фільму про агента 007.

Рамі Малек, що виконує роль головного злодія Сафіна у новій стрічці про Джеймса Бонда «Не час помирати», розповів детальніше про свого персонажа. Сафін виявився колишнім членом організації «Спектр» і  однією з впливових фігур у світі міжнародного тероризму. Актор зізнався, що під час виконання ролі йому було психологічно складно «витримати» свого героя.

«Мені особливо подобається в цьому персонажі його здатність «вимикати» емпатію аби втілити задум у життя. Я роздумую про це та починаю «пірнати» у психологію Сафіна. Він не має жалю, але чому – дізнаєтеся з фільму. Не хочу розповідати багато подробиць. Мені здається, що цей герой може оцінити та знайти позитивні риси свого зла, і через це стає тільки страшніше. Коли я намагався вжитися в цей образ, було дуже дискомфортно», – зізнався РАМІ МАЛЕК.

Як вдався персонаж актору та про його інші риси можна буде дізнатися вже у квітні наступного року. Саме тоді планується прем’єра стрічки «Не час помирати».

Джерело: GQ

Читайте також:

Новини

Наступним Джеймсом Бондом стане Том Харді

Наступним Джеймсом Бондом стане актор Том Харді. Саме такий анонс очікується наприкінці цього року.

21.09.2020
об 12:12

Новини

Ще не час: Джеймс Бонд вийде в прокат у 2021 році

Творці бондіани оголосили про відтермінування релізу нового фільму про Джеймса Бонда – «Не час помирати».

03.10.2020
об 14:45

Новини

На честь Джеймса Бонда випустили монети

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

09.10.2020
об 13:10

Новини

Як виглядає відновлене авто Джеймса Бонда

Механіки відновили легендарний Aston Martin DB Mark III, на якому у перших фільмах їздив Джеймс Бонд. Нині така машина коштує півмільйона доларів. Побачити це авто можна у стрічці «Голдфінгер».

19.10.2020
об 18:18