Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Пульс» змагатиметься за нагороди ще двох міжнародних фестивалів

31.03.2021
об 14:45

Стрічка «Пульс», що розповідає історію української Паралімпійської чемпіонки змагатиметься за нагороди на кінофестивалях у Франції та США. Робота Сергія Чеботаренко вже визнана найкращою на міжнародному кінофестивалі в Америці.

Французький фестиваль Nice International Film Festival (NIFF) включив «Пульс» на здобуття нагороди відразу в шести номінаціях, серед яких, найкращий іноземний фільм, найкращий режисер, актор та актриса стрічки іноземною мовою, найкращій художній фільм та приз журі. Захід проходитиме у Ніцці з 31 травня по 4 червня, а сам фестиваль NIFF входить до складу Film Fest International – групи із 5 фестивалів, які щорічно проходять у таких містах, як Ніцца, Лондон, Антверпен, Мілан, Мадрид і вже 16 років просувають та розкривають світу незалежних кінематографістів.

Восени спортивна драма поїде на американський фестиваль Richmond International Film Festival (RIFF) – один з найбільших міжнародних конкурсних заходів в Америці. Його глядачі побачать понад 150 фільмів з 35 країн світу. Подія проходитиме в місті Річмонд з 14 по 19 вересня. За які нагороди змагатиметься українська біографічна драма, оголосять пізніше.

«Дійсно чудово, що ця історія має високі оцінки в міжнародної аудиторії, та сподіваємось на не менш гарні відгуки від українських глядачів», – сказав  продюсер фільму ЄГОР ОЛЕСОВ.

 

У доробку картини вже є дві головні нагороди одного з міжнародних фестивалів – Flathead Lake International Cinemafest (FLIC), що відбувся нещодавно у США, де «Пульс» став найкращим фільмом, а її режисер Сергій Чеботаренко отримав нагороду як найкращий режисер. Також саме на цьому заході відбулась міжнародна прем’єра фільму.

«Приємно вражений від того, що історія про нашу спортсменку вкотре отримує відгук у міжнародної кіноспільноти. Вже третій іноземний фестиваль, відбираючи “Пульс”, підкреслює цим високі художні якості стрічки та універсальність ідей, закладених в ній. З нетерпінням чекаю старт показів в Україні», – розповів режисер фільму СЕРГІЙ ЧЕБОТАРЕНКО.

 

Зазначимо, сюжет художнього фільму «Пульс» базується на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року Оксани Ботурчук. Виробництво стрічки здійснила компанія KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) за підтримки Міністерства культури України. Головні ролі виконали Станіслав Боклан та Наталя Бабенко.

Також дистриб’ютор зазначає, що у зв’язку із запровадженням жорсткого карантину в багатьох містах України, прокат біографічної драми перенесено на літо 2021 року.

 

Джерело: Пресслужба FILM.UA Group

 

Читайте також:

Новини

4 номінації спортивної драми «Пульс» на міжнародному кінофестивалі в США

У 2021 році вдев’яте відбуватиметься кінофестиваль FLIC (FLATHEAD LAKE INTERNATIONAL CINEMAFEST). В межах якого українська спортивна драма «Пульс» здобула 4 номінації.

02.12.2020
об 13:22

Новини

Світова прем’єра української спортивної драми «Пульс» відбудеться в січні

На початку 2021 року українська спортивна драма «Пульс» відкриватиме Міжнародний кінофестиваль Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у Полсоні (Монтана, США). Саме так і відбудеться світова прем’єра фільму.

29.12.2020
об 12:46

Новини

Подвійна перемога спортивної драми «Пульс» на американському кінофестивалі

Українська спортивна драма «Пульс» отримала нагороди у двох головних номінаціях на Flathead Lake International Cinemafest (FLIC).

01.02.2021
об 15:48

Новини

Режисер серіалу «Папік» Андрій Яковлєв розповів про другий сезон

Зранку режисер Андрій Яковлєв завітав до «Сніданку з 1+1» і розповів журналістам про серіал «Папік 2», який, за словами творця, буде ще більш яскравим та несподіваним.

29.03.2021
об 12:31