Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Public Talk з авторкою фільму «Погані дороги» Наталкою Ворожбит

24.03.2021
об 13:40

Сьогодні в межах заходу «Кіносереда» відбудеться онлайн-зустріч з режисеркою Наталкою Ворожбит.

24 березня о 19:00 розпочнеться пряма трансляція Public Talk з українською режисеркою, сценаристкою та драматургинею Наталкою Ворожбит. Модераторка події Ніна Тараруєва говоритиме з авторкою фільму «Погані дороги» про роботу над сценарієм, кастинг та зйомки. Також до розмови запрошені актори фільму: Вова Гурін, Юрій Кулініч, Зоя Барановська, Марина Клімова та Сергій Соловйов.

Вебінар відбудеться в межах циклу зустрічей «Кіносереда», аби долучитися треба попередньо зареєструватися.

 

Джерело: Пресслужба Сучасного Українського Кіно (СУК)

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Ціцілінська

15 березня своє 25-річчя святкує українська акторка театру та кіно Ольга Ціцілінська. Три роки тому вона зіграла одну з головних ролей в телесеріалі «Нового каналу» «Чаклунки». З тих пір актриса час від часу з'являється в телепроєктах інших каналів. З нагоди дня народження Ольги розповідаємо про серіали, в яких вона була задіяна.

15.03.2021
об 11:25

Новини

У новому сезоні серіалу «Папік» глядачі дізнаються таємниці минулого Лізи

Незабаром на телеканалі «1+1» розпочнеться друга частина українського серіалу «Папік» від авторів студії «Квартал 95». У прем’єрному сезоні творці проєкту вирішили розповісти історію персоанажа Дар'ї Петрожицької.

16.03.2021
об 16:27

Новини

У квітні на великі екрани вийде трилер «Батько»

За місяць, 22 квітня, в український кінопрокат вийде фільм Флоріана Зеллера «Батько». Головні ролі в цьому трилері виконує оскароносний дует Ентоні Гопкінса та Олівії Колман. Копродукційна робота Великобританії та Франції вже встигла отримати по 6 номінацій на «Оскар» та «Бафта», по 4 номінації на «Золотий глобус» та премію «Вибір критиків», а ще 2 номінації від Гільдії американських акторів.

16.03.2021
об 16:46

Новини

Віртуальні формати: Скоро розпочнеться кінофестиваль BEAST з фокусом на українське кіно

З 24 до 28 березня в онлайн-форматі відбуватиметься BEAST – International Film Festival. Цей міжнародний захід об’єднує режисерів із понад 20 країн і знайомить з їхньою творчістю учасників кінофестивалю. Одна з секцій події у 2021-му триматиме у фокусі українське експериментальне кіно.

23.03.2021
об 13:49

Новини

Мережа мовлення: Телеканал «Україна 24» дивляться за кордоном

Контент каналу «Україна 24» доступний у Польщі, Словаччині, Канаді, Ізраїлі, Молдові, Білорусі, ОАЕ, на Кавказі та в країнах MENA. Аудиторія мовника за кордоном складає понад 23 млн домогосподарств, але дистриб’ютори каналу «Україна 24» не зупиняються на досягнутому результаті, а продовжують перемовини з провідними постачальниками телекомунікаційних послуг.

23.03.2021
об 14:15