Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Псевдодокументалка про 2020 рік від творця «Чорного дзеркала»

01.12.2020
об 18:10

Чарлі Брукер, найбільш відомий своєю роботою над науково-фантастичним телесеріалом-антологією «Чорне дзеркало», наразі працює над новим проєктом для Netflix про події 2020 року.

В мок’юментарі, саме такий жанр матиме нова стрічка Чарлі Брукера, зокрема задіяний Г'ю Ґрант. В інтерв’ю New York Magazine актор розповів, що зіграє в новому шоу «відразливого історика в перуці». Netflix поки що не розголошує жодних подробиць щодо графіків зйомок, чи то планів появи проєкту на стрімінговому сервісі.

Раніше Чарлі Брукер вже коментував, що новий сезон «Чорного дзеркала» навряд чи варто чекати найближчим часом, проте наразі він працює над кількома проєктами. Також телеведучий та сценарист зауважив, що зараз сконцентрувався на більш комічних та позитивних роботах, так як в цей складний період не відчуває себе достатньо сильним для створення сюжетів про світ, який розвалюється на шматки.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Від Бейонсе до Оскара: Мері Твала африканська королева кіно

Південноафриканську акторку представили абсолютно новій аудиторії у фільмі Бейонсе «Чорний король». Однак це її останній фільм, що може виявитись її найкращою роботою.

29.11.2020
об 18:41

Анімація

«Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» перевершив результат «Титаніка»

Повнометражне аніме «Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» тримає лідерські позиції в Японії. Загальний бокс-офіс стрічки вже перетнув межу 27 мільярдів йен, що за поточним курсом сягає більш, ніж 240 мільйонів доларів.

30.11.2020
об 13:35

Новини

Netflix має попереджати глядачів, що серіал «Корона» – не урок історії

Нещодавно на стрімінговому сервісі Netflix вийшов четвертий сезон серіалу «Корона», який розповідає про життя королівської сім'ї Великобританії. Історія вже має безліч нагород і встигла завоювати серця глядачів, яких виробники та транслятори мають попереджати, що на екрані здебільшого художній вимисел, ніж реальні події.

30.11.2020
об 18:26

Новини

:КіноКульт Фест оголосив переможців

У понеділок, 30 листопада, завершився третій :КіноКульт Фест, який цьогоріч вперше проходив в онлайн-форматі. Сьогодні організатори підбили підсумки та назвали переможців події.

01.12.2020
об 14:49