Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прокат українського кіно: Про що говоритимуть у перший день заходу?

19.12.2020
об 12:40

Сьогодні о 14:00 у Києві розпочнеться конференція «Прокат українського кіно». Захід проходитиме одночасно офлайн і онлайн. Подивитися трансляцію можна на VGL cinema.

 

19 грудня з 14:00 до 19:00 проходитиме перший день конференції «Прокат українського кіно». Сьогодні спікери разом з ведучим заходу, заступником голови Ради з державної підтримки кінематографії, заступник національного представника України в Eurimages, член правління Союзу кінотеатрів України, директор кінотеатру Boomer Сергієм Зленко розглянуть наступні теми:

 

  • 14:00 – 15:00 – Розробка ідеї, визначення цільової аудиторії фільму, розробка маркетингової стратегії просування, канали просування.

Спікери: кінорежисер, продюсер, сценарист, автор унікальних маркетингових стратегій фільмів, автор і ведучий влогу «КАПІТАН УКРАЇНА» Любомир Левицький, генеральный продюсер F Films Андрій Ногін

 

  • 15:00 – 16:00 – Пошук фінансування, участь у пітчингах, отримання грантів та державної підтримки.

Спікери: заступник національного представника України в Eurimages, заступник голови Ради з державної підтримки кінематографії, член правління Союзу кінотеатрів України, директор кінотеатру Boomer Сергій Зленко, голова підкомітету в сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, член Європейської кіноакодемії, член Української кіноакадемії Павло Сушко

 

  • 16:00 – 17:00 – Участь в кінофестивалях та інших іміджевих заходах. Український Кіноринок, готовність додаткових матеріалів фільму, ексклюзиви, уміння красиво та правильно подати себе під час пітчингу.

Спікери: співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух, голова Української кінофундації та генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі, продюсер, сценаристка 435 FILMS Анна Паленчук

 

  • 17:00 – 18:00 – Підготовка промоматеріалів: постер, трейлер, фотосесії. Успішні кейси просування на українському ринку, типові помилки.

Спікери: co-owner, executive producer Ольга Олещенко, co-owner, creative producer BelkaStrelka Film Branding Юрій Белий

 

  • 18:00 – 19:00 - Реалізація маркетингової стратегії фільму, успішні кейси українських фільмів. Піар та промо, зворотній зв'язок. Спонсорство, продакт-плейсмент. Співпраця з великими торговими марками. Кросс-промо. Мерчандайзинг.

Ведучий: заступник голови Ради з державної підтримки кінематографії Сергій Зленко

 

Нагадаємо, конференція «Прокат українського кіно» проходитиме упродовж двох днів, 19 – 20 грудня, у просторі «HUB 4.0», зала «Еволюшн», провулок Ярославський, 1/3. Трансляцію дивіться на VGL cinema.

Читайте також:

Новини

Сергій Зленко: «Глядача під час карантину методично відучали від походу в кінотеатри»

Затамувавши подих глядачі, власники й керівники кінотеатрів, а також дистриб'ютори слідкують за світовими новинами, що стосуються відкриття кінозалів. У кожної із цих категорій людей є свої підстави для такої уваги. VGL cinema продовжує цікавитись у вітчизняних представників кіноіндустрії стосовно ситуації навколо українських кінотеатрів.

26.05.2020
об 18:56

Інтерв'ю

Людмила Горделадзе: «Кінотеатрам потрібен глядач і голлівудське кіно»

Другий тиждень поспіль кінотеатри не працювали в суботу та неділю. За результатами попереднього скороченого вікенду всі побачили, наскільки сильно знизилися цифри загального бокс-офісу, та усвідомили, що власники мереж не лякали, коли говорили, що основний прибуток приносять саме вихідні. Минулого тижня представники кінотеатрального бізнесу сподівалися на скасування заборони працювати в суботу і неділю, на цьому – на те, щоб 28 і 29 листопада стали останніми неробочими днями в 2020 році для кінозалів. Однак в Україні заговорили про другий локдаун. Яка допомога потрібна кінотеатрам від представників влади, чи можуть її забезпечити в коронавірусну добу та які альтернативні шляхи має кінобізнес для подолання кризи? Про це VGL cinema вирішив поспілкуватися з членкинею Ради з державної підтримки кінематографії та засновницею кінотеатру «Жовтень» Людмилою Горделадзе.

24.11.2020
об 19:35

Інтерв'ю

Анна Мачух: головна тенденція кіноіндустрії– українскьго кіно в кінотеатрах стає все більше

12-14 грудня в Києві відбудеться традиційний зимовий кіноринок. Про те, що цього разу очікує на його учасників, про головні теми, які обговорюватимуть представники кіноіндустрії, та про виклики, які існують перед діячами українського кіно, VGL Cinema поговорив з директором українського кіноринку Анною Мачух.

10.12.2018
об 15:05

Інтерв'ю

Любомир Левицький: «Український глядач навряд чи повірить у героя з плащем»

Поки хтось чекає на кращі часи український кінорежисер, сценарист і продюсер Любомир Левицький працює над новим блокбастером. За словами автора, кінопроєкт «Капітан Україна» – це атракціон емоцій. Про що фільм, до яких антикризових заходів вдалася творча група та коли видовищне кіно з’явиться на великому екрані – про все це VGL cinema дізнався з перших вуст.

21.05.2020
об 12:54

Інтерв'ю

Анна Паленчук: «Скоро у глядачів буде можливість переглянути художній фільм про Казимира Малевича»

Наступного року за ініціативи продюсерської компанії 435 FILMS в Україні збираються знімати біографічний фільм про художника Казимира Малевича. Як ми повідомляли раніше, режисеркою байопіку стане Дарія Онищенко. Вона також долучилася до написання сценарію у співавторстві з Анною Паленчук, яка є продюсеркою та генеральною директоркою компанії-ініціатора проєкту. Цікаво, що «Малевич» уже потрапив до сценарної лабораторії європейської програми MIDPOINT, де у творців фільму буде можливість порадитися з професіоналами компаній Netflix та HBO. Також у рамках цієї програми стрічка зможе брати участь у міжнародних кіноринках. В інтерв’ю VGL cinema Анна Паленчук розповіла, як народилися ідея біографічної стрічки, хто писатиме саундтрек та про особливості сюжетних ліній майбутнього байопіку.

15.06.2020
об 15:25

Новини

Сергій Зленко: 5 кроків влади, які підтримають кінотеатри та допоможуть їм пережити карантин

За декілька днів на українців чекають останні карантинні вихідні. Однак уже зараз представники влади визнають неефективність запобіжних заходів і говорять про необхідність повного локдауну. Першим про абсолютний двотижневий карантин заговорив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, згодом його підтримав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Проте очільники країни розуміють, що багатьом бізнесам зараз потрібна підтримка, адже не всі ще оговталися від весняного періоду затишшя у справах. VGL cinema запитав у члена Європейської кіноакадемії, заступника голови Ради з державної підтримки кінематографії, директора кінотеатру Boomer Сергія Зленка, які кроки влади допомогли б кінотеатрам пережити цей час.

26.11.2020
об 18:17