Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прокат українського кіно: Про що говоритимуть у другий день заходу?

20.12.2020
об 13:14

Сьогодні о 15:00 у Києві розпочнеться другий день конференції «Прокат українського кіно». Захід проходитиме одночасно офлайн і онлайн. Подивитися трансляцію можна на VGL cinema.

 

20 грудня з 15:00 до 19:00 проходитиме другий день конференції «Прокат українського кіно». Сьогодні спікери разом з ведучим заходу, заступником голови Ради з державної підтримки кінематографії, заступником національного представника України в Eurimages, членом правління Союзу кінотеатрів України, директор кінотеатру Boomer Сергієм Зленко розглянуть наступні теми:

 

  • 15:00 – 16:00 – Дистриб’ютори України, мейджори. Відділ статистики у дистриб’юторів, розподіл доходу. Єдиний електронний квиток, прозорість ринку.

Спікеризаступник національного представника України в Eurimages, заступник голови Ради з державної підтримки кінематографії, член правління Союзу кінотеатрів України, директор кінотеатру Boomer Сергій Зленко, генеральний директор STAR MEDIA Ольга Пантелеймонова

 

  • 16:00 – 17:00 – Аналітика кінотеатрального ринку: кількість та види кінотеатрів, ємкість, долі та відсоток зборів. Діаграми змін ринку за 10 років. Бокс-офіс, збори фільмів (стрибки, розбудова кінотеатрів). Формування цін на квитки, складові, як формується. Незалежні студії, арт-хаус.

Спікеричленкиня Ради з державної підтримки кінематографії та засновниця кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе, генеральний директор STAR MEDIA Ольга Пантелеймонова

 

  • 17:00 – 18:00 – Співпраця з дистриб’юторською компанією, розподіл функцій. Букінг, трейлеринг, участь у заходах. Розподіл доходів від прокату. Аналіз мейджорів в українському прокаті, лідери ринку. Вибори  дистриб’ютора для прокату фільму. Розробка та затвердження маркетингову бюджету, підписання ліцензійної згоди, розподіл активностей сторін: продюсера, дистриб’ютора та кінотеатрів. Влучний час для релізу, конкурентне оточення, розміщення прямої реклами, отримання прокатного свідоцтва, організація прем’єри та івентів. Фінансова складова та економіка прокату.

Спікеризаступник національного представника України в Eurimages, заступник голови Ради з державної підтримки кінематографії, член правління Союзу кінотеатрів України, директор кінотеатру Boomer Сергій Зленко, генеральний директор STAR MEDIA Ольга Пантелеймонова, Zoom Олена Гапєєва

 

  • 18:00 – 19:00 – Продаж прав в інші країни, на ТБ та діджитал-платформи.

Спікери: директор стратегії та розвитку групи 1+1 media і директор діджитат-напрямку Анна Ткаченко, продюсер та керівник кінокомпанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов

 

Нагадаємо, конференція «Прокат українського кіно» проходить упродовж двох днів, 19 – 20 грудня, у просторі «HUB 4.0», зала «Еволюшн», провулок Ярославський, 1/3. Трансляцію дивіться на VGL cinema.

Читайте також:

Інтерв'ю

Людмила Горделадзе: «Кінотеатрам потрібен глядач і голлівудське кіно»

Другий тиждень поспіль кінотеатри не працювали в суботу та неділю. За результатами попереднього скороченого вікенду всі побачили, наскільки сильно знизилися цифри загального бокс-офісу, та усвідомили, що власники мереж не лякали, коли говорили, що основний прибуток приносять саме вихідні. Минулого тижня представники кінотеатрального бізнесу сподівалися на скасування заборони працювати в суботу і неділю, на цьому – на те, щоб 28 і 29 листопада стали останніми неробочими днями в 2020 році для кінозалів. Однак в Україні заговорили про другий локдаун. Яка допомога потрібна кінотеатрам від представників влади, чи можуть її забезпечити в коронавірусну добу та які альтернативні шляхи має кінобізнес для подолання кризи? Про це VGL cinema вирішив поспілкуватися з членкинею Ради з державної підтримки кінематографії та засновницею кінотеатру «Жовтень» Людмилою Горделадзе.

24.11.2020
об 19:35

Новини

Сергій Зленко: 5 кроків влади, які підтримають кінотеатри та допоможуть їм пережити карантин

За декілька днів на українців чекають останні карантинні вихідні. Однак уже зараз представники влади визнають неефективність запобіжних заходів і говорять про необхідність повного локдауну. Першим про абсолютний двотижневий карантин заговорив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, згодом його підтримав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Проте очільники країни розуміють, що багатьом бізнесам зараз потрібна підтримка, адже не всі ще оговталися від весняного періоду затишшя у справах. VGL cinema запитав у члена Європейської кіноакадемії, заступника голови Ради з державної підтримки кінематографії, директора кінотеатру Boomer Сергія Зленка, які кроки влади допомогли б кінотеатрам пережити цей час.

26.11.2020
об 18:17

Новини

Фотозвіт із допрем’єрного показу фільму «Безславні кріпаки»

17 грудня у кінотеатрі «Оскар», що знаходиться в ТРЦ Gulliver, відбувся показ пригодницького екшну «Безславні кріпаки» режисера Романа Перфільєва. У кінотеатральному прокаті стрічку можна буде переглянути з 24 грудня.

18.12.2020
об 17:33

Новини

Прокат українського кіно: Про що говоритимуть у перший день заходу?

Сьогодні о 14:00 у Києві розпочнеться конференція «Прокат українського кіно». Захід проходитиме одночасно офлайн і онлайн. Подивитися трансляцію можна на VGL cinema.

19.12.2020
об 12:40