Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прокат «Мулан» в Китаї відкладено на невизначений термін

29.06.2020
об 18:08
Прокат «Мулан» в Китаї відкладено на невизначений термін

Студія Walt Disney втратила головний ринок для фільму «Мулан» – китайський. Як стверджує видання Comic Book, запланований на березень реліз стрічки, яка базується на давній легенді та однойменному повнометражному мультфільмі, не відбудеться. Усе через спалах коронавірусу, який поки не вдається взяти під контроль в Китаї.

Це буде дуже чутливий удар по касових зборах фільму, виробничий бюджет якого оцінюється в 260-290 мільйонів доларів. Це найдорожча стрічка з усіх, де режисерами були саме жінки. Інвестуючи настільки значні кошти в створення «Мулан», студія Walt Disney, безумовно, розраховувала на величезний потенціал прокату в Китаї.

Новий прокатний графік досі не затверджений, тому можна впевнено констатувати, що вихід «Мулан» відкладено на невизначений термін.

Джерело: Comic Book

Читайте також:

Netflix створив колекцію карантинних короткометражок
Новини

Netflix створив колекцію карантинних короткометражок

В самоізоляції творчі люди не сумують, а шукають нові способи самовираження. VGL cinema вже писав про такі проєкти, як перший у світі вікно-серіал «За вікном» від кінокомпанії «Фан Філмз» та супергеройський блокбастер Apple-Man, створений українським режисером Василем Москаленко. Його особливість в тому, що автор під час зйомок не виходив зі своєї кімнати, площею у 15 квадратних метрів.

25.06.2020
об 13:35

Новини

Нові дати: Фільм Нолана презентують у серпні

Нещодавно стало відомо, що кіностудія Warner Bros. знову перенесла прем’єру фільму Крістофера Нолана «Тенет», на цей раз на 12 серпня.

26.06.2020
об 17:26

Новини

Вийшов тизер четвертого сезону «Розповіді служниці»

В наступному році серіал «Розповідь служниці» повернеться на екрани, щоб чекати було цікавіше творці проєкту виклали у мережу тизер. Примітно, що на відео можна побачити ключові кадри з попереднього сезону.

27.06.2020
об 12:25

Новини

Неймовірні історії зірок на риболовлі: Полювання під водою, Балі та пробитий човен

27 червня світ відзначає День рибальства. Зірки «Нового каналу» Максим Узол, Віталій Тильний та Валентин Міхієнко розповіли про найцікавіші, ба навіть, найнебезпечніші риболовлі, на яких їм довелося побувати.

27.06.2020
об 13:51