Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Проєкт Вторгнення» збирає мільйони переглядів і шукає нові локації

17.06.2020
об 18:49

«Проєкт Вторгнення» (Insiders Project) – цикл урбаністичних досліджень – має на ютубі майже 4 мільйони переглядів. Зоросла й кількість підписників каналу FILM.UA Group, на якому є у вільному доступі всі 10 серій фільму.

З творцями серіалу у глядачів з’явилася можливість зазирнути у важкодоступні локації, побудовані в різні історичні епохи. Інсайдери досталися туди, де в прямому сенсі не ступала нога людини. Принаймні, давно не ступала – об’єкти, що досліджувалися, знаходяться і під землею, і на землі і над землею. Це тунелі, бомбосховища, метро, підземні річки, законсервовані заводи, найвищі мости і дахи не тільки в Києві, а й в інших куточках України.

«Перед знімальною командою стоїть завдання будь-що проникнути всередину об'єктів, адже це дуже важко! Доводиться спускатися по кволих сходах в глибокі колодязі, підійматися на найвищі точки дахів, мостів та веж по зовнішнім конструкціям, сплавлятися по підземних річках, і часто – без страховки... Міські дослідження доступні тільки відчайдухам і досвідченим екстремалам. Завдяки «Проєкту Вторгнення» глядач опиниться за межею дозволеного, побачить зворотний бік міста і відчує, наскільки крихке людське життя в порівнянні з тисячолітньою міццю нещадного мегаполіса», – йдеться на сайті FILM.UA.

Як зазначається, подивиьтися фільм можливо тільки на території України та країн колишнього СРСР. Для них на ютуб-каналі FILM.UA Group представлені:

«Будинок із зіркою»,

«Київський Завод «Арсенал». Приховане підземне виробництво»,

«Законсервоване сховище часів холодної війни»,

«Київський Південний Міст. Внутрішні Комунікації Мосту і його Верхівка»,

«Законсервований Вугільний Завод в Черкаській області»,

«Старовинна Підземна Річка «Клов»»,

«Київський Завод «Більшовик». Законсервоване Виробництво»,

«Покинуті тунелі Київського Метро»,

40-хвилинний фільм «Чорнобиль» у двох частинах, а також два спеціальні випуски.

Найбільше популярності набули серія «Покинуті тунелі Київського Метро» – 759 тисяч переглядів і «Київський Завод «Арсенал». Приховане підземне виробництво» – 662 тисячі переглядів.

Автори готові до створення нових захоплюючих серій:

«Ми з радістю побачили зацікавлення таким форматом та впевнилися, що є величезний запит на нього. Фанати прохають створити продовження та навіть радять теми й локації нових досліджень. FILM.UA Group відкрита для пропозицій та шукає партнерів для зйомок нового сезону проєкту!»

І трохи про тих, хто знімав для вас ці фільми:

Режисери: Ангел Ангелов, Микита Стрижевський

Продюсери: Микита Стрижевський, Катерина Вишневська

Асоційовані продюсери: Артем Бабурін, Ксюша Погружальська

Виконавчий продюсер: Андрій Різванюк

Оператор: Ангел Ангелов

Автори сценарію: Дмитро Громов, Микита Стрижевський, Ангел Ангелов, Артем Бабурін

Ведучий: Дмитро Громов

Джерело: FILM.UA