Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Проєкт «Спадок» тепер доступний у мережі для перегляду

08.10.2020
об 16:53

26 документальних відеороликів про національне святкове жіноче вбрання з усіх регіонів України та Криму стане доступним для перегляду у мережі Інтернет.

 

Випуск роликів «Спадку» приурочено до виходу у кінотеатральний прокат документального повнометражного фільму «Весільний Спадок». Його прем’єра запланована на 14 жовтня. У фільмі розповідається про весільні звичаї та обряди різних куточків України, і він є органічним розширенням, розвитком та трансформацією етнографічного аудіовізуального всесвіту «Спадок».

Цикл серій «Спадок»  присвячено українській культурі, традиціям і народним звичаям, він розповідає про жіночі національні святкові костюми. Глядачі побачать, якими наприкінці XIX - початку ХХ століття були образи українок залежно від віку, соціального статусу і регіону проживання.

 

- «Спадок» - перший діджитал-контент виробництва Film.UA, який представлено на платформі Amazon;

- перший сезон проєкту відзначено призом Gold Remi Award у категорії Ethnic/Cultural на Міжнародному фестивалі WorldFest-Houston, який відбувся 20-29 квітня в Х'юстоні у 2018 році;

- «Спадок» отримав Національну телевізійну премію «Телетріумф-2018» у номінації «Спеціальний проєкт для середовища digital»

 

 

У мережу вже виклали 17 серій проєкту. На численні прохання інтернет-користувачів творці проєкту випускають невидані раніше відеоролики циклу. До 14 жовтня вийдуть фінальні 9 епізодів, присвячені традиційному одягу Запорізької, Миколаївської, Луганської, Херсонської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Львівської областей та АР Крим (український та кримськотатарський костюми). Проєкт розроблено та створено компанією Film.UA Television та створено за участі Українського Інституту Історії Моди за підтримки  Державного агентства України з питань кіно. Науковими консультантами стали Марія Квітка та Людмила Климук. Національні автентичні костюми надавали для зйомок з приватних колекцій. 

 

«Ми прагнемо повернути в повсякденне життя справжні цінності, показати, що український традиційний костюм – це красиво, складно і багатогранно. І це те, що формує нашу ідентичність. Прагнемо, аби насамперед українцям захотілося відновити те, що було втрачено, знайти свої старі сімейні фотографії, з'їздити в села, де виросли їхні батьки, бабусі та дідусі. Показати й розповісти своїм дітям про їхнє коріння, заохотити зберігати це багатство і передавати наступним поколінням», - розповідає продюсерка проєкту ОЛЕНА МАЛКОВА.

 

Джерело: Film.UA

Читайте також:

Новини

На Львівщині знімають телесеріал «Кава з кардамоном»

З початку тижня у Львові знімають за романом львівської письменниці Наталії Гурницької серіал «Кава з кардамоном». Книжка авторки є бестселером протягом кількох останніх років, тож творці сподіваються, що драматична історія кохання не залишить байдужими й телеглядачів.

07.10.2020
об 13:47

Новини

Які прем’єри стартують відсьогодні у кінотеатрах України

З 8 жовтня в українських кінотеатрах одразу декілька прем’єр фільмів. Це комедії, мелодрами, сімейні мультфільми та ще багато цікавого.

08.10.2020
об 11:32

Новини

На великому екрані смішні, особисті, сповнені суму та боротьби історії жінок

Сьогодні в прокат виходить документальна стрічка «Жінка». Режисери фільму — Янн Артус-Бертран та Анастасія Мікова, відомі своєю попередньою роботою — «Людина». Цього разу автори беруться досліджувати питання, що значить бути жінкою.

08.10.2020
об 12:43

Новини

Про жінок та стереотипи: Соціальна компанія #СильнаЯ

У рамках промо романтичного реаліті «Холостячка» канал СТБ запустив соціальну діджитал-кампанію #СильнаЯ. Учасниці підійматимуть тему існуючих в соціумі стереотипів стосовно жінок, демонструвати їх протиріччя та абсурдність.

08.10.2020
об 14:43