Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Проєкт фільму «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука отримав підтримку швейцарського фонду VisionsSud Est

30.04.2020
об 15:21

Виробництво повнометражного фільму «Памфір» режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука підтримав швейцарський фонд Visions Sud Est на суму 50 000 швейцарських франків (майже 1,4 млн грн).

Виробник стрічки компанія BOSONFILM уже підписала угоду з фондом, яка окрім фінансової підтримки передбачає інформаційну підтримку та право на розповсюдження фільму на території Швейцарії та Ліхтенштейну.

«Для нас такого роду підтримка від авторитетного міжнародного фонду – це ознака якості проєкту та вагомий внесок, щоб фільм відбувся», – режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Фонд Visions Sud Est надає гранти на повнометражні ігрові та неігрові стрічки із Східної Європи, Африки, Південної Америки та Азії. Партнерами фонду є міжнародний кінофестиваль у Локарно та кінофестиваль Visions du Réel.

Читайте також:

Новини

ДержКіно надає послуги у цифровому форматі

Державне агентство України з питань кіно разом з Міністерством цифрової трансформації України розпочало програму зі створення електронних прокатних посвідчень на право розповсюдження та демонстрації фільмів, про це вони повідомили на своїй сторінці у фейсбуці.

12.04.2020
об 16:31