Трейлери та відео

Прем’єри 2022 року: Детективний трилер «Алея жаху» від Ґільєрмо дель Торо
Скоро в кіно: Шокуючий боді-горор «Титан»

Проєкт фільму «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука отримав підтримку швейцарського фонду VisionsSud Est

30.04.2020
об 15:21

Виробництво повнометражного фільму «Памфір» режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука підтримав швейцарський фонд Visions Sud Est на суму 50 000 швейцарських франків (майже 1,4 млн грн).

Виробник стрічки компанія BOSONFILM уже підписала угоду з фондом, яка окрім фінансової підтримки передбачає інформаційну підтримку та право на розповсюдження фільму на території Швейцарії та Ліхтенштейну.

«Для нас такого роду підтримка від авторитетного міжнародного фонду – це ознака якості проєкту та вагомий внесок, щоб фільм відбувся», – режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Фонд Visions Sud Est надає гранти на повнометражні ігрові та неігрові стрічки із Східної Європи, Африки, Південної Америки та Азії. Партнерами фонду є міжнародний кінофестиваль у Локарно та кінофестиваль Visions du Réel.

Читайте також:

Новини

ДержКіно надає послуги у цифровому форматі

Державне агентство України з питань кіно разом з Міністерством цифрової трансформації України розпочало програму зі створення електронних прокатних посвідчень на право розповсюдження та демонстрації фільмів, про це вони повідомили на своїй сторінці у фейсбуці.

12.04.2020
об 16:31