Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Проєкт «Да буде так» візьме участь у Warsaw Kids Forum

30.07.2020
об 16:35

Анімаційну роботу «Да буде так» Микити Ратнікова покажуть на форумі дитячих проєктів у Варшаві. Серіал розповідає про протистояння та боротьбу дитини й штучного інтелекту.

Проєкт анімаційного серіалу Микити Ратнікова «Да буде так» став переможцем «Сценарного пітчингу». Його презентують під час Warsaw Kids Forum.

Анімація розповідає про двох синів, які борються за любов батьків-програмістів. Один з них – справжній хлопчик, інший – це просто імітація людини, штучний інтелект.

«Особисто мені проєкт сподобався, тема «на часі» – протистояння реального життя, та штучного інтелекту, це те питання, яке хвилює сьогодні багатьох. Проєкт Микити презентують на міжнародному ринку. У нього є продюсери і гарні перспективи як в Україні, так і закордоном. Я дуже рада, що наш «Сценарний пітчинг» допомагає авторам розвивати свої ідеї та знаходити партнерів для реалізації, адже гарні проєкти мають бути показані якнайширшому колу глядачів. Саме для розвитку нашої індустрії ми і створювали платформу DzygaMDB та реалізовуємо такі ініціативи», – зазначила  співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії  АННА МАЧУХ.

Загалом, експертам Warsaw Kids Forum від Української анімаційної Асоціації УАнімА та Української кіноакадемії було подано такі проєкти: «Робоняня» Романа Розенгурта, «Комахи» Ігоря Кальчева, «Да буде так» Микити Ратнікова, «Мишка Тося» Ірини Маламуж. З-поміж 4 кращих робіт польські експерти обрали найкращу.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

Кінозали АМС Theatres відклали відкриття

Кінотеатри Америки не поспішають з відкриттям, адже в країні панує Covid-19, а більшість прем`єр переноситься на наступний рік, або на невизначений термін.

25.07.2020
об 14:29

Новини

Елізабет Мосс зіграє головну роль у новому серіалі «Сяючі»

Володарка премій «Золотий глобус» та «Еммі», зірка серіалу «Оповідь служниці» Елізабет Мосс зіграє головну роль у серіалі, що розповідає про подорожі в часі, репортерку та вбивцю-безхатька.

28.07.2020
об 10:43

Новини

Оголошена конкурсна програма Венеційського кінофестивалю

Організатори 77 Міжнародного венеційського кінофестивалю оголосили конкурсну та позаконкурсну програму цього року. Захід відбудеться у звичному форматі, але з дотриманням норм безпеки. Через пандемію до програми не увійшло декілька очікуваних фільмів, так як кінотворці не встигли їх дофільмувати.

28.07.2020
об 19:16

Новини

Фільм «Забуті» відзначили нагородами на кінофестивалі у Португалії

Стрічка режисерки Дарії Онищенко отримала ще одну спеціальну нагороду на міжнародному кінофестивалі. У минулому році на 35 Міжнародному Варшавському Кінофестивалі «Забутих» вже відзначали Спеціальним Призом Журі.

28.07.2020
об 19:58