Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Проєкт ARTS&RIGHTS оголошує збір живих історій

11.09.2020
об 14:23

ARTS&RIGHTS починає збір живих історій для документальних продуктів та адвокаційних кампаній. Зібрані в базі історії стануть основою для майбутніх фільмів, телесюжетів, подкастів, публікацій, проєктів, створених на перетині документалістики та активізму. А також для нетворкінгу, організаційної, фандрейзерської та продюсерської підтримки.  Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Проєкт ARTS&RIGHTS розвиває документальний активізм - напрям, який поєднує документальне кіно та громадський активізм. Його організатори впевнені, що кіно, а особливо документальне, здатне достукатись до серця та розуму і стати каталізатором змін. Долучитись до Мережі документальних активістів можуть правозахисники, активісти, журналісти, режисери, оператори, письменники, публіцисти, фотографи. Наразі шукають історії на такі теми:

-  що таке пам’ятати: вшанування пам’яті героїв російсько-української війни;

-  Україна через 25 років очима молоді;

-  декомунізація свідомості та переосмислення тоталітарного минулого;

-  полонені та політв’язні: боротьба за звільнення;

-  освіта без цькування;

-  права жінок в пологах та акушерське насилля;

-  переслідування активістів та поліцейське свавілля;

-  паліативна медицина.

Деякі історії вже були оприлюднені в рамках онлайн-марафону документального активізму. Тепер проєкт  чекає на нових людей, яким є чим поділитися, і створює цілу базу живих історій. Розповідати їх можна як відкрито, так і анонімно. Відправити свою історію можна в довільному вигляді на адресу: mystory@artsandrights.org.

Зареєструватися в Мережі документальних активістів можна тут.

 

Джерело: ARTS&RIGHTS

Читайте також:

Події

Кіно буде: Цікавинки 49-го КМКФ «Молодість»

Ризики, пов’язані з карантинними обмеженнями, не зупинили організаторів 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», і вони все ж таки прийняли рішення зустрітися з глядачами в кінозалах «Жовтня», Будинку кіно, KINO42, у імпровізованому театрі просто неба біля Арки Дружби Народів та в просторі Fedoriv Hub. Тиждень кіно та освітніх програм у Майстерні талантів промайнув непомітно. За крок до фіналу цьогорічної історії кіноподії ми вирішили передати своїм читачам трохи фестивальної атмосфери.

28.08.2020
об 19:23

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07

Новини

Під час ОМКФ покажуть ретроспективу фільмів одеських режисерів

Під час 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю всі бажаючі зможуть подивитись національну ретроспективу від Довженко-Центру «Одеські незалежні: вільне кіно 1990-х». Будуть демонструватись фільми місцевих незалежних режисерів, які працювали над створенням постперебудовного авторського кіно, шукали нові естетичні форми, етичні та світоглядні орієнтири.

10.09.2020
об 13:13

Новини

Відкрито попереднє бронювання квитків на конкурсні фільми ОМКФ

Забронювати «перепустку» до онлайн-кінозалу можна на платформі заходу - oiff.online безпосередньо на сторінці обраного фільму.

10.09.2020
об 18:27