Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Пройде фестиваль дитячого та юнацького кіно незалежної України

28.11.2021
об 16:24

Під гаслом "Я дивлюсь українське!" відбудеться фестиваль "Дитяче та юнацьке кіно незалежної України". Фестивальні покази пройдуть у кінотеатрах мережі "Планета Кіно" в Києві, Одесі, Львові та Харкові. 

У програмі фестивалю – п'ять українських повнометражних фільмів для дітей та юнацтва:

"Сторожова застава", режисер Юрій Ковальов

 

"Крути 1918", режисер Олексій Шапарєв

 

"Тільки диво", режисерка Олена Каретник

 

"Гуллівер повертається", режисер Ілля Максимов

 

"Викрадена принцеса", режисер Олег Маламуж

 

;Юні глядачі зможуть не тільки подивитись фільми, але й зустрітися з їх творчими командами. В день відкриття фестивалю пройде нагородження переможців інтелектуальної вікторини "Що я знаю про українське кіно".

Також під час фестивалю відбудеться конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми – "Дитячі мрії". Переможець отримає річний абонемент на 2-х осіб до найближчого до себе кінотеатру.

Фестиваль "Дитяче та юнацьке кіно незалежної України" проходитиме із 3 до 5 грудня в межах МКФ "Крила" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Джерело: МКФ "Крила"

 

 

 

Читайте також:

Новини

"Співай 2": презентували фінальний трейлер анімації

Продовження культового анімаційного хіта від Illumination на великих екранах! На коалу Бастера та його друзів чекає нова музична пригода. Ще більше грандіозних хітів та запальних виступів, які вразять кожного. Чим амбіційніші мрії, тим цікавіші пригоди!

27.11.2021
об 11:52

Новини

«Світ Юрського періоду 3: Домініон»: презентували пролог фільму

Нова глава з життя динозаврів у 21 столітті. Давні ящери і сучасні люди намагаються співіснувати в одній екосистемі та часом це призводить до фатальних наслідків.

24.11.2021
об 14:37

Новини

«Мисливці на привидів: з того світу» перші у рейтингу українського кінопрокату

Нові «Мисливці за привидами», які є прямим продовженням оригінальної дилогії. Вони стартували в прокаті набагато краще, ніж обіцяли прогнози. За вікенд в американському прокаті фільм зібрав 44 мільйони доларів, хоча аналітики пророкували до 30. В Україні ж, стрічка за 4 дні зібрала майже 10 мільйонів гривень.

25.11.2021
об 10:27