Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прогулянки водою все частіше перетворюються на кіносеанси

04.08.2020
об 18:24

У п’ятницю, 7 серпня, йдучи річкою Шпрее в районі Берліна човен Media Pioneer і організація Cinema for Peace (Кіно за мир) проведуть показ документального фільму американського кінорежисера Тіма Траверса Хокінса XY Chelsea. Як повідомляють CUT Insight, подібний захід на борту першого в Німеччині кіносудна відбудеться вдруге.

На відкритій палубі, посеред річки гості кінотеатру на воді, дивитимуться правдиву історію про колишнього солдата Челсі Меннінга, який розкрив військові таємниці, а пізніше змінив стать на жіночу під час 35-річного терміну ув’язнення в тюрмі суворого режиму.

Закінчиться перегляд документальної стрічки XY Chelsea дискусією з режисером і експертами в галузі кіно.

Читайте також:

Новини

Німеччина: автокінотеатри рулять!

Підбиваючи підсумки касових зборів за вік-енд 14 – 17 травня, можна сказати, що майже вся вона складається і виручки автокінотеатрів, які набрали популярності під час карантину. Стаціонарні кінотеатри оговтуються після вимушеного двомісячного простою і поступово починають відновлювати свою роботу.

26.05.2020
об 13:51

Новини

У Китаї почали працювати кінотеатри

З початком тижня у Китаї відновили роботу кінотеатри. Вимушена перерва, на яку пішли заклади через пандемію COVID-19 тривала майже півроку.

21.07.2020
об 14:09

Новини

В Одесі з’явиться кінотеатр на воді

Найбільший плаваючий кінотеатр в Україні, ба навіть в Європі, запрацює у найближчі вихідні. Подивитися з яхти чи човна можна буде лише два фільми і тільки упродовж суботи та неділі, 8 і 9 серпня відповідно. Квитки до експериментального закладу роздають безкоштовно.

03.08.2020
об 16:28