Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Програму Венеційського кінофестивалю скорочено

08.07.2020
об 12:11

Міжнародний Венеційський кінофестиваль підтвердив раніше заявлені дати проведення – з 2 по 12 вересня. Огляд проходитиме в гібридному форматі, пріоритетними стануть офлайн-покази. Склад журі цього року очолить австралійська актриса Кейт Бланшетт.

Організатори першого масштабного кінозаходу після пандемії COVID-19 наголошують, що вимушено скоротять кількість фільмів у офіційному відборі, також перенесуть частину програм у віртуальний простір або на інші майданчики. Так, головний конкурс кінофестивалю, його позаконкурсна програма й програма «Горизонти» плануються в традиційному форматі. Покази пройдуть в кінотеатрах, де вони відбувалися в попередні роки. Програма «Венеційська класика», у рамках якої зазвичай влаштовували показ відреставрованих кінострічок, на цей раз проведуть в рамках кінофестивалю Cineteca di Bologna, що відбуватиметься з 25 по 31 серпня в місті Еміліан. Конкурсна програма Venezia Virtual Reality піде в онлайн, а секція Sconfini взагалі скасована.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Одеський міжнародний кінофестиваль оновлює стиль

Одеський міжнародний кінофестиваль та креативна агенція BBDO Ukraine оголосили про співпрацю, а це означає, що найтитулованіша рекламна організація взялася за концептуальний стиль 11-го ОМКФ. Тож на прихильників заходу чекає не тільки незвичний формат, а й нова візуалізація події.

25.06.2020
об 12:46

55-й Карловарський кінофестиваль пройде у листопаді у незвичайному форматі
Новини

55-й Карловарський кінофестиваль пройде у листопаді у незвичайному форматі

Зміни, яких зазнали всі міжнародні кінофестивалі, не оминули і традиційну подію у Карлових Варах. Цьогоріч фестиваль мав відбутися у липні, з 3 по 11 число. Коли стало відомо, що традиційний формат проведення фестивалю є неможливим, у організаторів виникла чудова ідея провести незвичний кінопоказ. Він проходить зараз, з 3 по 11 липня, у майже ста кінотеатрах по всій Чехії.

06.07.2020
об 17:15

Події

Яким буде кінофестиваль «Молодість-2020»

22 серпня – така нова дата старту Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Цього року пандемія внесла корективи в час проведення, але не змінила плани щодо формату: «Молодість» стане першим посткарантинним фестивалем, який пройде наживо. Утім, без онлайну теж не обійтись, тому організатори називають захід «гібридним». Про те, як змінюється «Молодість», які виправлення вносить пандемія та як відповідати на ці виклики, про фестивальне майбутнє й посткарантинний кінематограф VGL cinema розповіли художній керівник «Молодості» Андрій Халпахчі та директор з маркетингу Дмитро Онисович.

06.07.2020
об 16:55