Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Програма останнього тижня «Кіновернісажа просто неба»

11.09.2020
об 18:37

Не прогавте останні дні, коли можна не тільки подивитись якісне вітчизняне кіно, а й поспілкуватись з тими, хто його створював або грав головні ролі.

 

 

Упродовж семи тижнів під пам’ятником Шевченка в Києві збираються любителі українського кіно. Та все колись закінчується і «Кіновернісаж просто неба» добігає кінця.

Розклад програми показів на ці декілька днів такий:

11 вересня — документальний день. Демонструються стрічки «Заповідник Асканія»,  та «Рутенія. Повернення Коду Нації».

12 вересня — «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

13 вересня — глядачі познайомляться з альманахом короткого метру, де представлені роботи режисерів Мирослава Слабошпицького, Володимира Тихого, Жанни Максименко-Довгич, Віри Яковенко «Мудаки. Арабески» Також демонструватиметься стрічка «Tera».

14 вересня — «Dzidzio Перший раз». Фільм представить сам виконавець головної ролі та співрежисер —Михайло Хома. Благодійний показ із субтитрами для нечуючих і слабочуючих глядачів.

 15 вересня —  Завершить програму показів українського кіно найновіший фільм «Східняк» режисера Енді Іви з Богданом Бенюком у головній ролі.

Початок щодня о 20:00. Вхід вільний.

Джерело: Up Ua Studio

Читайте також:

Новини

Кіновернісаж українських режисерів-дебютантів

Сьогодні у літньому кінотеатрі, що знаходиться у парку ім. Шевченка, на «Кіновернісажі просто неба» розпочинається тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів.

01.08.2020
об 18:40

Новини

Кіновернісаж українського короткого метра

У літньому кінотеатрі парку ім. Шевченка триває «Кіновернісаж просто неба». Присутні можуть безкоштовно подивитись українські фільми на свіжому повітрі. Другий тиждень «Кіновернісаж» присвячує короткометражним фільмам.

10.08.2020
об 19:05