Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Програма Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів 2021

30.08.2021
об 16:12

З 23 вересня по 3 жовтня в кінотеатрах України розпочнуться кіносеанси Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів. До програми найбільшого інтерактивного кінофестивалю ввійшло десять стрічок. Українці в п’ятнадцяте приєднаються до глядачів у всьому світі та візьмуть участь у виборі фільму-переможця.

 

Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів відкриває нові імена в кінематографі. Зокрема, режисерові фільму «Смерть від рукостискання» Гадсону Флінну на час зйомок було лише 16 років. Це комедійна картина про його рідний Нью-Йорк в епоху пандемії Covid-19.

Просякнуті гумором також стрічки «Грубі» (Велика Британія), «Синдром Арчибальда» (Франція) та «Месьє Кашемір» (Канада).

Драма «Занадто пізно» та анімаційний фільм «Аврора» – це жіночий погляд на різні життєві періоди режисерок із Франції та США відповідно.

Фільми на злободенні теми:

- норвезький «Санчатний хор», який торкається проблеми біженців, досліджує співіснування їх із місцевими громадами та пропонує свіжий погляд на вирішення конфліктів;

- канадсько-афганська «Погана прикмета» – стрічка про жінку, яка змушена давати раду з суворими обставинами в Афганістані.

Італійська драма «Закрите для світла» повертає глядача в минуле, щоб зосередитись на одній події Другої світової війни в Італії, а британська драма «Крадійка» досліджує вплив цієї війни на наступні покоління.

Усі роботи-фіналісти Мангеттенського кінофестивалю короткометражних фільмів автоматично кваліфікуються для номінації на премію «Оскар». Так, одразу двоє фіналістів торішнього фестивалю – «Біле око» та «Подарунок» здобули номінацію на премію Американської кіноакадемії 2021.

 
 

Цієї осені щорічний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів проходить у 24-й раз – і об'єднує 100 000 поціновувачів короткого метра на понад 400 локаціях 6 континентів. Стати членом міжнародного журі та взяти участь у виборі найкращої короткометражки року може кожен – достатньо заповнити бюлетень для голосування після сеансу.

Переможців оголосять 4 жовтня 2021 року на сайті.

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Кіно на даху: Фільм «Мої думки тихі» показали на горі ЦУМу

Увечері 24 серпня киянам запропонували переглянути фільм «Мої думки тихі» на даху ЦУМу. Комедію Антоніо Лукіча глядачам презентували акторка та виконавиця головної ролі Ірма Вітовська і актор Роланд Мішко.

27.08.2021
об 15:26

Новини

11-й KMW: Анонс секції про тренди світової контент-індустрії

11-й Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK та міжнародна аналітична компанія K7 Media презентують спільну секцію про тренди світової контент-індустрії.

30.08.2021
об 14:23

Новини

V Запорізький кінофестиваль ZIFF-2021

V Запорізького кінофестивалю ZIFF-2021 відбуватиметься з 17 по 19 вересня. Організатори заходу готують для учасників і гостей події покази короткометражних фільмів української та міжнародної програми, а також фільми позаконкурсної програми, створені в Україні у 2019-2021 роках, а ще низку майстер-класів від професіоналів української кінематографії.

30.08.2021
об 18:36