Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Програма Global Film Festival: на що сподівалися і що отримали

29.05.2020
об 12:06

C 29 травня по 7 червня пройде анонсований онлайн-фестиваль Global Film Festival: We Are One. Цей фестиваль – спільний проєкт Tribeca Enterprises і YouTube. В рамках онлайн-огляду на YouTube-каналі WeAreOne безкоштовно буде доступно більше 100 фільмів від 21 світового кінофестивалю, включаючи кілька десятків онлайн-прем'єр.

Партнерами Global Film Festival стали такі відомі фестивалі світу, як Берлінський міжнародний кінофестиваль, Каннський кінофестиваль, Міжнародний кінофестиваль в Роттердамі, Нью-Йоркський кінофестиваль, Міжнародний кінофестиваль в Торонто та інші. Очікувалося, що програма буде досить широкою. Однак від кожного фестивалю було надано лише кілька повнометражних картин.

Програму, шо більш ніж наполовину складається з короткометражок, розбавлять архівні бесіди з відомими кінематографістами з минулих кінооглядів. На думку організаторів, це дозволить глядачам «повернутися до важливих моментів в кіно». Онлайн можна буде послухати розмови з Френсісом Фордом Копполою, Стівеном Содербергом, Сон Кан Хо, Гільєрмо дель Торо, Клер Дені і іншими. В окремій секції будуть представлені номіновані на премію Еммі документальні фільми «Подорож в Чорному» ( «Traveling While Black») і «Модифікація» ( «Alteration»), науково-фантастичний наративний фільм за участю Білла Скарсгарда – для тих, хто віддає перевагу технології VR.

Основну частину програми фестивалю складає документальне кіно – майже 50 картин, включаючи світові прем'єри. Це і японський фільм «Ялтинська онлайн-конференція» (робоча назва) створений спеціально для фестивалю режисером Кодзі Фукади, і світова прем'єра документальної короткометражки «Їзда на мотоциклі» ( «Motorcycle Drive By»). Серед найбільш примітних фільмів: «Ріккі Пауелл: індивідуаліст» ( «Ricky Powell: The Individualist») – документальний фільм про відомого в 1980-х і 1990-х роках вуличного фотографа, який гастролював з групою Beastie Boys; документальна картина «Залізний молот» режисера Джоан Чень про китайську олімпійської волейбольної зірці Дженні Ленг Пінг, а також «І вона може бути наступною» ( «And She Could Be Next»), двосерійний документальний серіал про труднощі кольорових жінок, які балотуються на пост президента, включаючи Стейсі Абрамс і Рашиду Тлайб. Також покажуть анімаційні короткометражки від Dreamworks Animation: «Bilby», «Marooned» і «Bird Karma».

Набагато мнеше буде представлено на фестивалі ігрового кіно. Зокрема, глядачі зможуть побачити індійську драму «Eeb Allay Ooo!» про професійні «відлякувачі мавп» (фільм став призером Мумбайський кінофестивалю) та ізраїльський психологічний трилер в жанрі неонуар «Втратити Алісу» ( «Losing Alice»).

«У ці часи соціальної дистанційованості дух співпраці і почуття спільності необхідні більше, ніж будь-коли раніше. Тому ми з величезним задоволенням беремо участь в ініціативі We Are One. Ми бажаємо, щоб усі фільми нарешті знову з'явилися на великих екранах », – відзначили глави Берлінале Карло Шатріана і Марієтті Ріссенбек.

Незважаючи на гучні заяви керівництва фестивалю, Берлінале бере участь в програмі тільки з двома панельними дискусіями з Клер Дені, Олів'є Ассайас, Енгом Лі і Хірокадзу Корееда, які проходили в цьому році в секції On Transmission, і одним фільмом – «Квиток в одну сторону» Ульріке Оттінгер. А Токійський міжнародний кінофестиваль представить чотири короткометражних і два повнометражні фільми, які в різні роки ставали призерами огляду. У їх числі – анімаційна повнометражна картина «Лу за стіною» Масаакі Юаса.

Читайте також:

Новини

Життя після карантину – як тепер можна відвідувати парки Universal

Кіностудія Universal поступово відновлюється після карантину. Вже є уточнена дата відкриття розважальних парків у Флориді – за повідомленням видання Collider, Universal Studios Orlando, Islands of Adventure і Volcano Bay приймуть перших відвідувачів вже на початку літа, а саме 5 червня 2020 року. Проте кількість відвідувачів одночасно буде обмеженою і всі вони, а також співробітники парків, будуть змушені дотримуватись певних правил.

26.05.2020
об 11:48

Новини

Вже запущено стримінговий сервіс HBO Max – що відомо?

HBO Max — новий продукт на стримінгового ринку, який конкуруватиме з Netflix, Hulu й Amazon Prime Video.

29.05.2020
об 10:06