Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Програма фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО

20.09.2021
об 13:56

Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО оголосив конкурсну програму.

 

Цьогоріч офіційна програма фестивалю складатиметься з шести конкурсів:

 • студентський конкурс,
 • конкурс повнометражних ігрових фільмів,
 • конкурс повнометражних документальних фільмів,
 • конкурс короткометражних фільмів, конкурс музичних відео,
 • конкурс реклам.

 

«Фестиваль росте та розвивається. Щороку ми намагаємося втілювати у життя щось нове. Не в змозі ігнорувати роботу операторів-документалістів, ми нарешті відкрили конкурс повнометражних документальних фільмів. Також цьогоріч ми продовжуємо добру традицію перегляду музичних кліпів на великому екрані. Крім того, проводимо експериментальний показ реклам. Перевіримо, наскільки цей формат може існувати в рамках конкурсу», – розповіла програмна директорка фестивалю АНАСТАСІЯ ТИХА.

 

Фільмом-відкриття стане стрічка «‎Цей дощ ніколи не скінчиться»‎ режисерки Аліни Горлової та оператора-постановника Вячеслава Цвєткова. Показ за участі команди відбудеться 1 жовтня о 20:00 у Червоній залі Будинку Кіно.

Саме В'ячеслав Цвєтков очолив журі фестивалю КІНОКО 2021. Також до складу професійного журі фестивалю запросили операторів-постановників, режисерів та кінокритиків, серед яких Іван Сауткін, Олександр Стеколенко, Олексо Гладушевський, Мар’яна Новікова, Нікіта Кузьменко, Олесь Санін, Володимир Войтенко, Роман Любий, Микола Базаркін, Євген Кирей та інші.

 

Програма фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО

 

Учасники конкурсу художнього повного метру:

«Із зав'язаними очима»

 • Оператор-постановник: Олександр Поздняков
 • Режисер: Тарас Дронь

 

«Толока»

 • Оператор-постановник: Олександр Кришталович
 • Режисер: Михайло Іллєнко

 

«Сторонній»

 • Оператор-постановник: Сергій Смичок
 • Режисер: Дмитро Томашпольський

 

«Погані дороги»

 • Оператор-постановник: Володимир Іванов
 • Режисерка: Наталка Ворожбит

 

Учасники конкурсу документального повного метру:

 

«Земля Івана»

 • Оператор-постановник та режисер: Андрій Лисецький

 

«Май далеко – май добре»

 • Оператор-постановник: Сергій Кірєєв

 

«Байконур. Вторгнення»

 • Оператор-постановник та режисер: Ангел Ангелов 

 

«Сіль з Бонневілю»

 • Оператори-постановники: Денис Мельник, Сергій Стеценко, Дмитро Гораш
 • Режисер: Семен Мозговий

 

В конкурс короткометражних фільмів увійшло 13 робіт.

«Коротка програма зафіксувала спектр операторських підходів на зображення життя людини від перших днів до останніх. На фоні багатства чи бідності, у бажанні видавати себе за когось іншого та в поверненні до себе, під час зустрічей з невідомим та в повсякденні» – програмна координаторка фестивалю ВАЛЕРІЯ ЖЕРІХ.

 

Також в рамках фестивалю відбудеться великі технічні та освітні форуми. Освітній блок фестивалю містить у собі майстер-класи, презентації технічних новинок, творчі зустрічі з авторами. Із повним розкладом подій можна ознайомитись на сайті фестивалю.

Захід проводиться за підтримки Державного агентства України з питань кіно. КІНОКО проходитиме з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ щодо протиепідемічних норм відвідування масових заходів у період карантину.

 

Джерело: КІНОКО

Читайте також:

Новини

Голова УКФ Владислав Берковський: «Фільми про видатних діячів української культури – це важливий елемент культурної дипломатії, їх має бути більше»

Днями в ІА «Укрінформ» відбулася пресконференція, присвячена новому сезону серіалу «Гра долі». Участь у заході взяли виконавчий директор Українського культурного фонду Владислав Берковський, незмінна ведуча проєкту і сценаристка Наталка Сопіт, український режисер Василь Вітер та інші члени знімальної групи проєкту. Однією із запрошених гостей стала фахівчиня з маркетингу змін Дзвенислава Новаківська – правнучка одного із героїв нового сезону, талановитого львівського художника Олекси Новаківського.

17.09.2021
об 11:40

Новини

На європейський кіноринок Connecting Cottbus їдуть два українські фільми

Упродовж 2 – 7 листопада відбуватиметься Film Festival Cottbus, в рамках якого традиційно проходитиме один із найавторитетніших європейських кіноринків копродукції Connecting Cottbus (COCO). Він орієнтується переважно на кіно Східної Європи. У 2021 році учасниками ринку стали 19 кінопроєктів, презентація яких відбуватиметься онлайн впродовж 3 – 5 листопада.

17.09.2021
об 12:41

Новини

Вийшов саундтрек до супергеройського фільму Apple-Man

Головну пісню до гумористичного бойовика Apple-Man заспівала Jerry Heil. Кліп співачки став новим трейлером до фільму про першого українського супергероя.

17.09.2021
об 16:13

Статті

Лідери медіаринку України: Досягнення української індустрії та стратегія подальшого розвитку на світовому ринку

FILM.UA Group ініціювали об’єднання з Медіа Групою Україна, StarLightMedia та 1+1 media задля промоції української індустрії контенту на провідному міжнародному B2B-порталі, присвяченому медіаконтенту, С21Media. До презентації України долучився Президент Володимир Зеленський.

20.09.2021
об 11:56