Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Професійні осередки: Чому кіногалузі варто об’єднуватися

12.11.2020
об 13:10

10 листопада на сторінці DzygaMDB відбувся прямий ефір із засновником Гільдії кінематографістів України Олександром Чернобровкіним. Під час вебінару модераторка розмови, співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух розпитала Олександра про важливість професійних об’єднань у кіногалузі.

Наскільки доцільними й важливими є об’єднання професіоналів у галузі кіно, на що це впливає, які функції на них покладені, а також яких результатів вже досягла Гільдія кінематографістів читайте у тезовому викладі відповідей засновника Гільдії кінематографістів України Олександра Чернобровкіна.

Запит є, а задовольнити потреби не можливо

– Гільдія кінематографістів – це набір інструментів, які мають спрощувати життя спеціалістів. Ідея її створення з’явилась близько двох років тому. Я займався медіа- та відеовиробництвом як продюсер, і коли кількість замовлень збільшилась, відчув потребу в додаткових спеціалістах для окремих проєктів. Оскільки не було відкритих баз даних, то й задовольнити запит не міг. Так, виникла думка створити загальну базу професіоналів. Спочатку я вніс дані зі свого записника контактів з відміткою про відомі мені навички цих спеціалістів і запропонував охочим вносити свої відомості.

 

Рейтинги, як в Голлівуді

– Вивчаючи питання нестачі спеціалістів згодом я також зіштовхнувся з іншою проблемою: неякісні спеціалісти. Траплялись оператори з багаторічним досвідом, які погано або й зовсім не здатні бачити кадр. Виникла ідея рейтингування, яка апробована в Голлівуді вже понад 60 років.

 

Загальні обговорення проблемних ситуацій

– Ми створили группу в Facebook, яка працює за схемою: спеціаліст А звинувачує у халатному відношенні до роботи спеціаліста В. Адміністратор групи (що має бути особисто не пов’язанний з жодною зі сторін) особисто спілкується з кожною стороною та свідками, збираючи докупи усі факти і згодом оприлюднює їх на сторінці у максимально лаконічній формі. Потім ситуація виноситься на загальне обговорення.

 

Досвід іноземних колег адаптовано під українські реалії

– Створюючи таку базу, я подивився, як аналогічні гільдії працюють за кордоном і вніс корективи з огляду на українські реалії. Такий відкритий ринок репутації, який закладено в одній з функцій нашої Кіногільдії, доволі сильно підвищив інтерес до фахівців, особливо з боку великих замовників, для яких надійність має найвищий пріорітет при обранні виконавців.

 

Підготовка спеціалістів до міжнародних проєктів

– Ще одне з наших завдань, задля яких і створювалась медіатека, - поєднати велику базу професіоналів з тією великою затребуваністю на них, яка існує. Щоб пропонувати український ринок на міжнародному рівні, спочатку потрібно його створити, оцінити та підготувати.

 

Інститут продюсерів

– Одне із завдань, над яким ми зараз працюватимемо - інститут продюсерів. Це формування спільноти професіоналів, чиєю метою є створення якісного контенту не заради процесу створення, а заради досягнення цим проєктом конкретних цілей.

 

Нагадаємо, захід відбувся за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

 

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії

 

 

Читайте також:

Новини

Студія Disney скасувала прем’єри «Персонажа» та «Смерть на Нілі» у 2020 році

Цьогорічні релізи стрічок «Персонаж» та «Смерть на Нилі» перенесені на невизначений термін. У Америці закриті кінотеатри Нью-Йорка та Лос-Анжелесу – саме в цих містах кіносеанси є найбільш розповсюдженим, а тому й добре відвідуваним заходом. Також, варто зазначити, що наразі не працюють кінотеатри у багатьох країнах Європи.

06.11.2020
об 14:11

Новини

Телеканал «1+1» фільмує драмеді «З ким поведешся»

Однією з акторок нового проєкту від телеканалу «1+1» є актриса «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, яка виконає у серіалі «З ким поведешся» титульну роль.

07.11.2020
об 12:28

Новини

«Танці з зірками-4»: Ксенія Мішина оцінюватиме танцюючих зірок

Актрису та переможницю третього сезону «Танців з зірками» Ксенію Мішину творці шоу запросили у якості судді. Чим ще здивує одинадцятий ефір проєкту?

08.11.2020
об 13:22

Статті

КіноКалендар: Українські мотиви в кінокомедії «Один вдома»

10 листопада 1990 року в Чикаго відбулася прем'єра різдвяної комедії «Один вдома» режисера Кріса Коламбуса. 16 листопада фільм вийшов у широкий прокат у США і став найкасовішим різдвяним фільмом усіх часів у Північній Америці та найкасовішою комедією за всю історію кінематографу США. На честь 30-річного ювілею цієї чудової комедії ми вирішили порадувати вас маловідомими фактами про її фільмування.

10.11.2020
об 16:12

Новини

Український бокс-офіс: Результати касових зборів першого вікенду листопада

Глядачів мало цікавлять фільми жахів та хорори, а от комедії та голлівудські фільми користуються попитом. Також до ТОП-10 фільмів, які зацікавили у ці вихідні українців, увійшла кіноробота вітчизняного виробництва.

11.11.2020
об 13:27