Трейлери та відео
Популярні пости
10 листопада на сторінці DzygaMDB відбувся прямий ефір із засновником Гільдії кінематографістів України Олександром Чернобровкіним. Під час вебінару модераторка розмови, співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух розпитала Олександра про важливість професійних об’єднань у кіногалузі.
Наскільки доцільними й важливими є об’єднання професіоналів у галузі кіно, на що це впливає, які функції на них покладені, а також яких результатів вже досягла Гільдія кінематографістів читайте у тезовому викладі відповідей засновника Гільдії кінематографістів України Олександра Чернобровкіна.
Запит є, а задовольнити потреби не можливо
– Гільдія кінематографістів – це набір інструментів, які мають спрощувати життя спеціалістів. Ідея її створення з’явилась близько двох років тому. Я займався медіа- та відеовиробництвом як продюсер, і коли кількість замовлень збільшилась, відчув потребу в додаткових спеціалістах для окремих проєктів. Оскільки не було відкритих баз даних, то й задовольнити запит не міг. Так, виникла думка створити загальну базу професіоналів. Спочатку я вніс дані зі свого записника контактів з відміткою про відомі мені навички цих спеціалістів і запропонував охочим вносити свої відомості.
Рейтинги, як в Голлівуді
– Вивчаючи питання нестачі спеціалістів згодом я також зіштовхнувся з іншою проблемою: неякісні спеціалісти. Траплялись оператори з багаторічним досвідом, які погано або й зовсім не здатні бачити кадр. Виникла ідея рейтингування, яка апробована в Голлівуді вже понад 60 років.
Загальні обговорення проблемних ситуацій
– Ми створили группу в Facebook, яка працює за схемою: спеціаліст А звинувачує у халатному відношенні до роботи спеціаліста В. Адміністратор групи (що має бути особисто не пов’язанний з жодною зі сторін) особисто спілкується з кожною стороною та свідками, збираючи докупи усі факти і згодом оприлюднює їх на сторінці у максимально лаконічній формі. Потім ситуація виноситься на загальне обговорення.
Досвід іноземних колег адаптовано під українські реалії
– Створюючи таку базу, я подивився, як аналогічні гільдії працюють за кордоном і вніс корективи з огляду на українські реалії. Такий відкритий ринок репутації, який закладено в одній з функцій нашої Кіногільдії, доволі сильно підвищив інтерес до фахівців, особливо з боку великих замовників, для яких надійність має найвищий пріорітет при обранні виконавців.
Підготовка спеціалістів до міжнародних проєктів
– Ще одне з наших завдань, задля яких і створювалась медіатека, - поєднати велику базу професіоналів з тією великою затребуваністю на них, яка існує. Щоб пропонувати український ринок на міжнародному рівні, спочатку потрібно його створити, оцінити та підготувати.
Інститут продюсерів
– Одне із завдань, над яким ми зараз працюватимемо - інститут продюсерів. Це формування спільноти професіоналів, чиєю метою є створення якісного контенту не заради процесу створення, а заради досягнення цим проєктом конкретних цілей.
Нагадаємо, захід відбувся за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії
10.11.2020
об 16:12
06.11.2020
об 14:11
11.11.2020
об 13:27
07.11.2020
об 12:28
08.11.2020
об 13:22