Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Проект фільму “Ти – Космос” виграв нагороду First Cut Lab Award у Каннах

24.05.2022
об 17:54

Проєкт стрічки був представлений у програмі Ukrainian Films Now, яку організовано в межах Marché du Film - Festival de Cannes за ініціативою EAVE, First Cut Lab та When East Meets West.

Фільм “Ти – Космос”, виробництва кінопродакшену ForeFilms, – повнометражний дебют режисера Павла Острікова, відомого за короткометражними стрічками “Випуск'97”, “Mia Donna” та іншими.

“Ти – Космос” розповідає про космічного дальнобійника Андрія, який після вибуху Землі залишається єдиною людиною, яка вижила. Але до того моменту, поки на зв’язок не виходить француженка Катрін. Андрій та Катрін вирішують летіти назустріч одне одному, ця подорож займає три довгих роки, протягом яких герої закохуються.

 

Джерело:  Українська кіноакажемія

Читайте також:

Новини

Women in Industry: у каннах поговорили про опір творчої людини війні та жінок-кінематографісток

В межах Дня України на Marché du Film відбулося відразу декілька шоукейсів українських проєктів на різних стадіях виробництва. Загалом було представлено 13 стрічок, з яких більше половини – 7 проєктів – знімають режисери-жінки. Та чи є це ознакою того, що в українській індустрії досягнуто гендерної рівності? А як щодо світової кіноіндустрії загалом?

22.05.2022
об 15:35

Новини

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka спільно візьмуть участь у благодійному заході

Артисти цирку та знаменитості візьмуть участь у благодійному мультижанровому шоу «Я з тобою», аби зібрати гроші для дітей, що постраждали від війни в України.

18.05.2022
об 17:01