Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Продовження «Лабіринту» зніме постановник «Доктора Стренджа»

28.05.2020
об 13:05
Продовження «Лабіринту» зніме постановник «Доктора Стренджа»

Режисером продовження фільму «Лабіринт» (1986) стане Скотт Дерриксон («Шість демонів Емілі Роуз»,« Доктор Стрендж»). Сценарій сиквела напише Меггі Левін, а продюсюватимуть проєкт Ліза Хансен і Ніколь Браун.

В сюжеті фільму – розповідь про дівчинку Сару, молодшого брата якої викрав король гоблінів Джарет. Для того, щоби врятувати брата, Сарі потрібно потрапити в замок викрадача. І це дуже нелегке завдання, адже догога туди проходить через зачарований лабіринт, повний чудовиськ, небачених створінь, хитрих пасток і головоломок. Їхй доведеться розгадати купу дивних загадок, але Сара хоробро заглиблюється в таємничий світ лабіринту, крок за кроком наближаючись до твердині короля Джарета.

Свого часу стрічка провалилася в прокаті, зібравши 12,9 млн доларів при бюджеті в 25 млн доларів. Незважаючи на цей прикрий факт, вона швидко стала культовою і користується популярністю навіть через три десятиліття.

На сьогодні невідомі ніякі подробици сюжету, однак є інформація, що це не ремейк «Лабіринту» 1986 року, а розширена оригінальна історія. В фільмі 1986 року знялись Дженіфер Коннеллі і Девід Боуї, який помер у січні 2016 року. Тоді ж вперше з'явилася інформація про те, що студія TriStar уклала угоду з компанією Джима Хенсона на виробництво нової версії «Лабіринту».

Джерело: deadline.com

Фото: pinterest