Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Продюсери ще встигають подавати проєкти на відбір до Eurimages

06.08.2020
об 11:28

Триває відбір ко-продукційних кінопроєктів, які хочуть отримати фінансову підтримку від Eurimages. Кінцевий термін подачі кінопроєктів для отримання фінансової підтримки припадає на останні дні літа.

Продюсерів просять надіслати заявку-підтвердження щодо участі в осінній сесії Eurimages. Для якісної та завчасної підготовки презентацій проєктів організатори звертаються до учасників з проханням, надіслати не пізніше 7 серпня 2020 року на електронну адресу ukraine.eurimages@gmail.com у довільній формі інформацію з підтвердженням намірів щодо подачі заявки на осінню сесію. Дедлайн подачі пакету документів для продюсерів – 25 серпня 2020 року.

Після отримання заявки представники Eurimages та учасники будуть домовлятись про розклад підготовки до осінньої сесії. В цьому році вона відбудеться з 12 по 16 жовтня. Більш детальну інформацію можна дізнатись тут

 

Джерело: Національне представництво України в Eurimages

Читайте також:

Новини

Український анімаційний серіал візьме участь у «Cartoon Forum 2020»

«Мишко і Місячна Дзвінка» відібрано до участі у найпрестижнішому ринку європейських анімаційних робіт «Cartoon Forum 2020». Мультфільм став першим українським проєктом, який потрапив у відбір. Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої.

03.08.2020
об 18:23

Новини

Стало відоме ім’я четвертого експерта «Супер Топ-моделі по-українськи»

«Новий канал» оприлюднив ім’я ще одного експерта, який оцінюватиме роботу дівчат-учасниць реаліті для моделей. У першому випуску Аллі Костромічовій, Соні Плакидюк та Сергію Нікітюку допомогатиме відомий український ведучий та гуморист.

04.08.2020
об 16:33

Новини

На українському ТБ скоро вийде трилер «Принцип насолоди»

Восени на каналі «1+1» відбудеться прем’єра детективного серіалу «Принцип насолоди». У телепроєкті знялись популярні українські та іноземні актори.

04.08.2020
об 18:12