Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Про пристрасть, кохання та зраду: вийшов другий тизер до серіалу «Кава з кардамоном»

03.11.2021
об 18:05

У грудні відбудеться довгоочікувана прем’єра серіалу «Кава з кардамоном». Цієї зими вас зігріє історична еротична драма про палке кохання, пристрать та зраду. Донька священника Анна закохалась у вдвічі старшого за неї чоловіка. У ХХ столітті такі почуття приречені і грішні. Чи збережуть герої свою любов?

10-серійна драма «Кава з кардамоном» - екранізація однойменного роману львівської письменниці Наталії Гурницької. У центрі сюжету – розвиток грішних стосунків української дівчини Анни й одруженого польського шляхтича Адама. Глядачі мають змогу спостерігати, як виборюють своє щастя головні герої. Історія зради, пристрасті та неймовірного кохання тримає увагу глядача.

«Кава з кардамоном» – це перша історична драма з провокаційним еротичним підтекстом. Сама книга пронизана палкими почуттями, і екранізація передає ці емоції глядачам.

«Це історія про дуже непрості стосунки чоловіка і жінки. Мені здається, що кожна дівчина проходила у житті такий досвід. Для моєї героїні кохання стало фатальним та на все життя, тому вона у будь який спосіб виборює своє право кохати»,– поділилася головна героїня серіалу Олена Лавренюк.

Партнером Олени Лавренюк став польський секс-символ, актор Павло Делонг.

Відомо, що в серіалі ввели також нові сюжетні лінії, і ми побачимо ще більш захоплюючу історію.

У серіалі також знялися: Тарас Цимбалюк, Анна Чесляк, Олег Стальчук, Леся Самаєва, Софія Бровко, Анастасія Остреїнова, Павло Алдошин, Дорота Делонг, Людмила Смородіна, Ніні Набока, Віталій Ажнов, Павло Костіцин, Антик Павліцки, Бартек Капшиковський, Олена Лазович, Валерія Чайковська. Режисером виступила Ірина Громозда.

Історична драма буде доступна у двох форматах, більш відверту версію можна буде переглянути на YouTube. Прем'єра – вже у грудні на телеканалі СТБ.

 

Джерело: Yabl.ua

Телеканал СТБ

Читайте також:

Статті

Зірки комедії «Найкращі Вихідні» розповіли про своїх персонажів

Наприкінці зими на поціновувачів фільмів на великих екранах чекають непередбачувані камео в українській комедії «Найкращі Вихідні».

16.10.2021
об 13:38

Новини

Прем'єра стрічки:«МИСЛИВЦІ НА ПРИВИДІВ: З ТОГО СВІТУ»

Нова частина фантастичних пригод з оригінального всесвіту Мисливців на привидів! Успадкувавши старий занедбаний будинок, родина переїздить у маленьке містечко. Їхня поява збігається у часі з надзвичайною активністю паранормальних сил, які перевертають звичне життя з ніг на голову. Час настав! Нове покоління мисливців на привидів має будь що з’ясувати природу таємничого спадку і ліквідувати наслідки небувалих масштабів!

21.10.2021
об 14:15

Новини

Перші серії нового сезону: вже сьогодні прем’єра мелодрами «Кріпосна. Жадана любов»

Вже сьогодні, 1 листопада, о 20.15 на телеканалі СТБ відбудеться довгоочікувана прем'єра продовження легендарної костюмованої мелодрами ― «Кріпосна. Жадана любов». Серіал з вишуканими костюмами, вигадливими зачісками і мальовничими локаціями перенесе глядача в епоху 19 століття.

01.11.2021
об 14:23