Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Про PlayStation зняли документальний фільм

31.07.2020
об 17:23

Незабаром на екрани вийде стрічка, що розповідає про історію розвитку ігрового бренду. У головних ролях реальні люди, серед них ті, хто доклав зусиль для створення приставки, та геймери, чиє життя вона змінила назавжди.

7 вересня  документальна стрічка під назвою From Bedrooms To Billions: The PlayStation Revolution вийде на DVD Blu-Ray, а також у цифровому форматі. Вона розкаже про історію бренду – від першої ігрової консолі у 1995 році і до нинішнього часу. У стрічці є коментарі знаменитого геймера Хідео Кодзіма, інтерв'ю архітектора консолі Марка Церні, ігрового дизайнера Девіда Яффе, президента Sony Interactive Entertainment Worldwide Джима Райяна та інших осіб, хто доклав чимало зусиль, аби тисячі фанатів з різних куточків світу могли грати на приставці.

У мережі вже зявився трейлер документального фільму. Зйомками опікувалась кіностудія Gracious Films, у її добробку чимало відео схожої тематики.

 

Джерело: vg247.com

 

Читайте також:

Новини

Відкрито реєстрацію робіт на премію «Кіноколо»

В цьому році для тих, хто планує подаватись на премію є додаткові нововведення. Впроваджується обов'язкова реєстрація на сайті «Київського тижня критики», яку відкрито відсьогодні. Також, як ми вже писали, враховується дата виробництва фільму.

28.07.2020
об 18:22

Новини

Фібі, з Днем народження: 10 цікавих фактів про героїню Лізи Кудров

Сьогодні своє день народження святкує американська акторка Ліза Кудров. Глядачам вона найбільше відома, як Фібі з популярного серіалу «Друзі». Персонажі якого найближчим часом знову зберуться на екрані. В очікуванні прем’єри та з нагоди роковин однієї з найкумешніших героїнь ситкому, пригадаймо цікаві моменти з серіалу за участі Фібі.

30.07.2020
об 11:31

Новини

Український фільм «Клондайк» отримав перемогу на конкурсі сценаріїв

Соціальну драму «Клондайк» покажуть в ефірі найбільшого турецького мовника. Режисеркою та сценаристкою проєкту виступила Марина Ер Горбач, головна роль дісталамя Оксані Черкашиній.

30.07.2020
об 15:49