Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Про легенду кантрі знімуть байопік

31.07.2020
об 19:28

Кінокомпанія Amazon Studios зніме біографічний фільм про ранній етап життя легендарного кантрі-музиканта Мерла Хаггарда під назвою Merle Haggard: Salute to A Country Legend.

Хаггарта у стрічці гратиме володар премії «Оскар» Сем Роквелл. Цікаво, що актор сам виконуватиме пісні, записані музикантом у 60-ті роки. Режисером байопіку стане Робін Біссел, він же напише сценарій за реальними подіями з автобіографії Хаггарда Sing Me Back Home. У цьому йому допоможе вдова музиканта.

Фільм розповість про те, як молодий Мерл Хаггард, з дитинства схильний до криміналу, опиняється у в'язниці Сен-Квентін, де стає свідком виступу перед ув'язненими зірки кантрі Джонні Кеша. Концерт легендарного співака  кардинально змінює життя молодого злочинця, який вирішує залишити своє кримінальне минуле й стати музикантом. Дата виходу стрічки на екрани поки не відома.

 

Джерело: Deadline

 

Читайте також:

Новини

Відкрито реєстрацію робіт на премію «Кіноколо»

В цьому році для тих, хто планує подаватись на премію є додаткові нововведення. Впроваджується обов'язкова реєстрація на сайті «Київського тижня критики», яку відкрито відсьогодні. Також, як ми вже писали, враховується дата виробництва фільму.

28.07.2020
об 18:22

Статті

Роман Балаян розповів про феномен Параджанова у новому відео Ukraїner

Експедиція Ukraїner представила нову історію із циклу про національні спільноти, в якій розповідає про вірмен України, їхні традиції та свята. Одним із її героїв став український кінорежисер вірменського походження Роман Балаян. Сьогодні на території кіностудії Довженка він керує товариством «Ілюзіон фільмз». Хоч раніше був лише асистентом в інших режисерів, а згодом і сам почав як режисер у 1970 році саме на цій кіностудії.

30.07.2020
об 14:52

Новини

Проєкт «Да буде так» візьме участь у Warsaw Kids Forum

Анімаційну роботу «Да буде так» Микити Ратнікова покажуть на форумі дитячих проєктів у Варшаві. Серіал розповідає про протистояння та боротьбу дитини й штучного інтелекту.

30.07.2020
об 16:35