Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Приквел «Гри престолів» зніматимуть на новій локації

17.10.2020
об 16:34

Творці приквела серіалу «Гра престолів» вирішили змінити основне місце зйомок. Наразы замість Північної Ірландії, де в основному проходило фільмування оригінального шоу, команда переміститься на околиці Лондона.

 

За попередньою інформацією фільмувати «Дім драконів» розпочнуть у січні 2021 року, а прем’єра HBO відбудеться в 2022 році. За сюжетом дія відбуватиметься приблизно за 300 років до подій «Гри престолів» в основному на Драконовому камені, образ якого був створений в «Грі престолів» з використанням комбінації локацій в Північній Ірландії та Іспанії.

 

Епізод із серіалу, знятий в Північній Ірландії

 

 

Крім того, стало відомо, що головну роль Візеріса Таргаріена, онука короля Джейхейріса Таргаріена, також відомого як Миротворець або Старий Король, зіграє актор Педді Консідайн. Згідно міфології, Візеріс був останнім наїзником великого дракона Балеріона. Саме його діти Рейнір Таргаріен і Ейгон Таргаріен розв'язали знамениту громадянську війну, що увійшла в історію під назвою Танець драконів.

 

Джерело: Slash Film

Читайте також:

Новини

Шарліз Терон не гратиме Фуріосе в продовженні «Шаленого Макса»

Стало відомо, хто замінить Шарліз Терон у пріквелі «Шаленого Макса». Новина образила акторку.

15.10.2020
об 15:57

Новини

В мережі з’явився український трейлер стрічки «Нічний патруль»

Кримінальна стрічка, що розповідає про мігрантів, проблеми людства та обов’язки людини і поліцейського. Побачити на широкому екрані фільм можна буде в листопаді.

16.10.2020
об 11:44

Новини

Хто змусив актора серіалу «Рабиня Ізаура» подарувати глядачці телевізор?

Досить простий, але дієвий тест: якщо ви називаєте свій заміський будиночок фазендою, значить у вашій родині точно дивилися бразильський серіал «Рабиня Ізаура». Крім того, вашого котика або песика цілком можливо й досі звуть Тобіас. Чому ми згадали про екранізацію однойменного роману Бернарду Гімарайнша? Просто 32 роки тому власники телевізорів побачили першу серію драматичної історії дівчини, яка прагла свободи.

16.10.2020
об 13:58

Новини

Одну з частин «Аватару» можна буде побачити раніше за реліз сиквела

Всі, хто чекає на продовження фільму Джеймса Кемерона, матимуть нагоду повернутися до Пандори раніше грудня 2022 року. Адже видання Dark Horse випустить новий комікс про всесвіт «Аватара», який стане продовженням фільму 2009 року.

17.10.2020
об 14:27