Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Прийом заявок на участь у Пітчингу ОМКФ подовжено

03.08.2020
об 12:27

Список фіналістів оголосять в середині серпня. Ті, хто хоче взяти участь у  Пітчингу, Work in progress та East Series професійної секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю, ще мають час надати все необхідне для цього.

Упродовж цих двох днів всі охочі ще можуть подати заявки для участі Пітчингу, Work in progress та East Series професійної секції Film Industry Office. Приймають їх до 5 серпня включно. Список фіналістів сесії оголосять 17 серпня. Сама сесія Film Industry Office відбудеться в період з 29 вересня до 2 жовтня в онлайн-форматі. Такі зміни в церемонії проведення викликані карантинними обмеженнями та епідемією Covid-19.

Зазначимо, для дистриб’юторів, інвесторів, кінозакладів, байєрів, авторів фільмів, акторів, сценаристів, режисерів та продюсерів триває акредитація на секцію Film Industry Office.

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться в онлайн-форматі з 25 вересня по 3 жовтня.

 

Джерело: пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Кіно просто неба: Тиждень найкращих фільмів ОМКФ у Зеленому театрі

Цього тижня ми мали би бути на Одеському міжнародному кінофестивалі. Ходити на майстер-класи, відвідувати кіноринок і, звісно, дивитися кіно… по декілька фільмів на день. Проте життя дещо підкорегувало плани, але це не привід засмучуватись і сидіти вдома. Звісно, якщо ви ще уникаєте місць, де вас оточиватимуть люди, то ще встигаєте на фестиваль кінохітів OIFF Flashback, але, якщо вже хочеться відвідати одну з улюблених локацій ОМКФ, організатори фестивалю підготували дещо особливе.

13.07.2020
об 18:53

Події

Відкрито продаж фестивальних абонементів на 11-й ОМКФ

Найочікуваніша кіноподія року – 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 25 вересня по 3 жовтня і вперше захід відбудеться в онлайн-форматі.

23.07.2020
об 18:32

Новини

Перший «Золотий Дюк» 11-го ОМКФ знайшов свого володаря

Поволі стають відомі імена тих, хто отримає нагороди під час 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Наразі організатори оприлюднили ім’я того, хто отримає «Золотого Дюка» за внесок у кіномистецтво.

28.07.2020
об 16:10