Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Прийняли регламент Шостої Національної кінопремії України “Золота Дзиґа”

15.11.2021
об 16:06

Національна Кінопремія — єдина в Україні премія в галузі кіно, що створена з метою популяризації національного кінематографа та видатних досягнень особистостей, які сумлінно працюють над створенням вітчизняних фільмів. Премія представлена у 24 номінаціях. Переможців визначають члени Української кіноакадемії. Головним символом Національної Кінопремії обрана статуетка Золота Дзиґа, що втілює у собі стрімкість, невпинний розвиток та нескінченність.

Прийом заявок для участі у шостій Кінопремії стартує 15 грудня і триватиме до 28 лютого 2022 року. 

До участі допускаються українські фільми, які відповідають наступним вимогам:

-  повнометражні ігрові та анімаційні фільми, які були в українському кінопрокаті хоча б тиждень у період з 01 березня 2021 р. до 28 лютого 2022 р.

-  повнометражні документальні, короткометражні ігрові, короткометражні анімаційні фільми, які були в українському прокаті хоча б тиждень або брали участь у конкурсі кінофестивалю з історією щорічної діяльності не менше 5 років та наявністю професійного журі в період з 01 березня 2021 р. до 28 лютого 2022 р.

-  оригінальні ігрові серіали, що мали прем'єру на загальнонаціональному телеканалі або вебплатформі в період з 01 березня 2021 р. до 28 лютого 2022 р., та без залучення фахівців із країни-агресора.

-  всі репліки іноземною мовою мають бути субтитровані, озвучені або дубльовані українською мовою.

У зв'язку з тим, що карантинні обмеження вплинули на прокат фільмів і поставили їх в нерівні умови, цьогоріч “Золота Дзиґа” не буде вручатися у номінації Премія глядацьких симпатій.

“У зв'язку із карантинними обмеженнями фільми виходять в прокат в нерівних умовах і визначити лідерів за переглядами в кінотеатрах неможливо, що значно ускладнює онлайн голосування серед глядачів. Тож ми вирішили відмінити дану номінацію на період, поки в Україні не відновиться повноцінне функціонування кінозалів”, - зазначила виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.

Визначення переможців для нагородження Кінопремією відбуватиметься у 25 номінаціях.

Джерело: Українська Кіноакадемія

Читайте також:

Новини

«Фрося мені сподобалась, але кастинг я провалила», - ексклюзивне інтерв’ю із виконавицею головної ролі у фільмі «Чому я живий»

4 листопада в прокат вийшла епічна історія, знята за мотивами реальних подій, «Чому я живий», режисером якої став Віллен Захарович Новак. Анастасія Марків зіграла 17-річну Фросю, на долю якої випала чимало тяжких випробувань. Для Анастасії роль стала дебютною. В ексклюзивному інтерв’ю для VGL Анастасія розповіла про головні виклики на знімальному майданчику та як готувалася до своєї першої великої ролі.

10.11.2021
об 18:46

Події

“Кіно, вино і режисери заодно”: серія лекцій від Ukrainian Film School

Скорсезе, Фінчер, Вуді Аллен, Вес Андерсон – все про їх унікальний стиль та вплив на розвиток світової кіноіндустрії. Ukrainian Film School запускає серію цікавих лекцій за келихом вина про легендарних режисерів.

12.11.2021
об 17:33