Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Пригоди Піноккіо» тепер на цифрових платформах

09.06.2020
об 15:42

Цифрові платформи, популярність яких стрімко зросла під час карантину, розширюють асортимент фільмів і передач. З 10 червня один з найуспішніших релізів казки «Пригоди Піноккіо»тепер з’явиться на Megogo і iTunes.

Екранізація прославленим режисером Маттео Гарроне класичної казки Карло Коллоді «Пригоди Піноккіо» на 70-му Берлінському міжнародному кінофестивалі була обрана першою для програми Berlinale Specials. Міжнародна прем’єра була успішною і фільм отримав схвальні відгуки як від глядачів, так і від колег по цеху і преси. На прем’єрі були присутні і сам режисер, і головні зірки стрічки – актриса Марина Вакт і Федеріко Ієлапі, виконавець власне ролі Піноккіо. У створенні фільму брали участь такі титуловані професіонали, як дворазовий лауреат премії «Оскар» Марк Кульера – завдяки його бездоганному дизайну персонажів і витонченому пластичному гриму герої по-справжньому ожили. Оригінальну і незабутню партитуру написав ще один володар

премії «Оскар» Даріо Маріанеллі.  Над візуальними ефектами працювала Рейчел Пенфолд та її команда в One Of Us, лондонській студії VFX, відомій своїми прекрасними роботами над хітами «Алладін», «Легенда Х'ю Гласса», «Корона».

«Піноккіо – моя мрія, корінням з того часу, коли я був дитиною; на моєму столі все ще моя особиста «Дошка з історіями Піноккіо», яку я намалював і розфарбував, коли був маленьким, і яка залишається однією з моїх найважливіших пам'ятних речей», зазначив режисер Маттео Гарроне.

Оскільки українська прем’єра стрічки на великому екрані співпала з початком карантину і поступовим закриттям кінотеатрів, багато глядачів не змогли її подивитися. То ж тепер у них з’явилась можливість зробити це дома.

Читайте також:

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020
Новини

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020

​​​​​​​7 червня о 19:00 відбулась онлайн-церемонія закриття VII Чілдрен Кінофест. Під час прямого включення глядачі дізналися, кому вони віддали Гран-прі в міжнародній конкурсній програмі, а також імена режисерів та назви картин призерів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми.

08.06.2020
об 11:01

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину
Новини

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину

Стратегія взаємодії з клієнтами тою чи іншою мірою властива кіномережам. В Україні компанія «Планета кіно» провела опитування серед своєї аудиторії, щоб виявити їхні настрої та зрозуміти, до яких заходів безпеки варто приготуватися поки немає офіційного протоколу, за яким працюватимуть кінотеатри.

09.06.2020
об 17:16