Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Презентували уривок фільму "Морбіус"

12.12.2021
об 11:40

Презентували фрагмент найочікуванішого фантастичного екшну «Морбіус» під назвою "Народження Морбіуса". Фільм із Джаредом Лето у головній ролі з'явиться в українських кінотеатрах 27 січня 2022 року. 

Один з найбільш суперечливих персонажів всесвіту Marvel отримає власну історію! Володар премії «Оскар» Джаред Лето перевтілиться у загадкового вампіра Морбіуса. Виявивши у себе смертельну недугу, відомий вчений-біохімік погоджується на ризикований експеримент. Те, що від початку здається успішними ліками, перетворюється на страшну некеровану силу.

Режисер стрічки Даніель Еспіноса («Код доступу «Кейптаун», «Життя»), у головних ролях: Джаред Лето («Той, хто біжить по лезу 2049», «Загін самогубців»), Метт Сміт («Термінатор: Генезис», серіал «Доктор Хто»), Адріа Архона (серіал «Справжній детектив»).


Джерело: B&H film distribution

Читайте також:

Новини

Де межа між героєм та злочинцем? З’явився україномовний трейлер фільму «Морбіус» про найсуперечливішого героя всесвіту Marvel

Один з найбільш суперечливих персонажів всесвіту Marvel отримає власну історію! Володар премії Оскар Джаред Лето перевтілиться у загадкового вампіра Морбіуса. Виявивши у себе смертельну недугу, відомий вчений-біохімік погоджується на ризикований експеримент. Те, що відпочатку здається успішними ліками, перетворюється на страшну силу. Чи зможе він її контролювати?

04.11.2021
об 10:46

Новини

Новий офіційний трейлер «Матриці: Воскресіння»

Вже незабаром фанати "Матриці" зможуть побачити довгоочікуване продовження культової фантастичної трилогії. Головні ролі фільму знову дістануться Кіану Рівз та Керрі-Енн Мосс, а режисером, як і раніше, буде Лана Вачовські.

07.12.2021
об 16:06

Новини

З’явилися перші кадри та постер нового шпигунського трилеру Гая Річі "Операція "Фортуна"

Бойовик розповість історію агента МІ-6 (Стетхем), якого розвідувальний альянс Five Eyes найняв із метою зупинити продаж нової смертоносної зброї. У напарники агенту дістався експерт ЦРУ у галузі високих технологій.

09.12.2021
об 15:33