Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Презентували трейлер YoYo: мультфільм про майбутнє від сестер Фельдман

10.12.2021
об 11:24

Sestry Feldman запускають мультсеріал, у якому люди довірилися технологіям більше, ніж собі. Там всім вживлюють штучний інтелект, люди стали суперпродуктивними, але без вогню в очах. Всі, крім одного — ЙоЙо.

Людство втомилося боятися самих себе і довірилися технологіям. Кожній людині встановили чіп, який підвищує ефективність і працездатність і видалили «непотрібну» частину мозку, яка відповідає за мистецтво та пошук Бога.

Живучи у такому новому світі, у 2213 році двоє вчених рятують новонародженого хлопчика від застосування штучного інтелекту в його мозок. Тепер він єдиний на землі, хто бачить сни і змушений ховатися від системи. Чим закінчиться його пригода?

 

Джерело: Sestry Feldman x Studio 31

Читайте також:

Новини

Пройде фестиваль дитячого та юнацького кіно незалежної України

Під гаслом "Я дивлюсь українське!" відбудеться фестиваль "Дитяче та юнацьке кіно незалежної України". Фестивальні покази пройдуть у кінотеатрах мережі "Планета Кіно" в Києві, Одесі, Львові та Харкові.

28.11.2021
об 16:24

Новини

«Нова генерація»: програма спецпоказів сучасного кіно

Довженко-Центр розпочинає програму "Нова генерація. Спецпокази сучасного українського кіно". В основі програми – стрічки третього тисячоліття з рейтингу 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

01.12.2021
об 16:23

Новини

Розпочався прийом заявок на участь у третьому “Сценарному пітчингу”

Відкрито приймання заявок на участь у третьому конкурсі “Сценарний пітчинг”, що проходитиме у період 3-4 лютого у форматі Zoom-конференції. Заявки від сценаристів приймаються з 9 грудня до 11 січня. До участі запрошуються як професійні сценаристи, так і початківці, які мають оригінальні ідеї сценарію.

09.12.2021
об 16:46