Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Презентація проєктів і шоукейсів на Script & Cast Pitch 2021

25.08.2021
об 15:06

29 серпня у Києві відбудеться нетворкінгова подія для акторів, сценаристів, режисерів, продюсерів, кастинг-директорів і агентів – Script & Cast Pitch 2021.

 

Для учасників заходу відкривається можливість знайти нові партнерства, потрапити у проєкт, нагадати чи, навпаки, заявити про себе, а також просто поспілкуватися з людьми, які працюють в кіноіндустрії.

9 учасниць і учасників сценарного Інтенсиву від Terrarium у межах Script & Cast Pitch 2021 пропітчать свої історії, над якими працювали 4 місяці. До них доєднаються 15 акторів і акторок, які презентують себе та свої акторські навички.

 

«Цього року 9 сценаристів Terrarium представлять свої ідеї на етапі тритментів і сформують запит для пошуку команди на подальший девелопмент. Цей пітчинг потрібний і важливий для кіноіндустрії, кажу це з упевненістю, спираючись на десятки схвальних відгуків від минулорічних учасників і учасниць», – прокоментувала співзасновниця Script & Cast Pitch, проєктна менеджерка Terrarium ОЛЕКСАНДРА СОРОХАН.

 

Торік Script & Cast Pitch зібрав понад 100 представників і представниць кіноіндустрії. Було презентовано 15 акторських кейсів і 12 сценаріїв.

 

«Такі івенти надають можливість акторам презентувати себе великій аудиторії. І кастинг-директори, і режисери будуть ідентифікувати тебе краще, ніж коли вони бачать твій headshot чи інші матеріали. Також це ще одна з мільйонів інших можливостей проявити себе, заявити про себе і допомогти сформувати думку про тебе тим, хто шукає акторів, а актору дати собі відповідь на запитання: «Хто я є і що я несу», – розповіла учасниця тогорічного Script & Cast Pitch, акторка КАТЕРИНА МОЛЧАНОВА.

 

Script & Cast Pitch відбудеться о 16:00, 29 серпня, у Kooperativ (вул. Січових стрільців, 11).

Більше інформації тут

 

Джерело: Terrarium

Читайте також:

Інтерв'ю

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

21.08.2021
об 10:06

Інтерв'ю

Террі Ґілліам: «Актори мають бути як діти»

21 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з британським режисером Террі Ґілліамом – автором культових фільмів – «12 мавп», «Страх і ненависть у Лас-Вегасі», «Бразилія» та інших видатних стрічок.

22.08.2021
об 10:12

Новини

Акторський курс від Star Media School пройде у Дніпрі

З 25 по 27 серпня у Дніпрі пройдуть практичні заняття навчального інтенсиву «Я – актор. Нові обличчя». Актриса Лариса Яценко, кастинг-директор Ірма Царьова і режисер Роман Бровко розкажуть, як ефективно проходити кастинги, працювати перед камерою, комунікувати з режисером та розкрити свій акторський потенціал.

24.08.2021
об 17:55

Анімація

Де та коли: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM 2021

Цього року Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM проходитиме з 1 по 5 вересня в Києві. Організатори фестивалю отримали 2 892 заявок на участь з 75 країн світу, 79 з яких були відібрані для участі в конкурсній програмі фестивалю. Переможців визначать в межах Міжнародного конкурсу (45 фільмів), Українського конкурсу (10 фільмів) та Конкурсу комерційної анімації (24 фільми).

25.08.2021
об 13:44