Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Презентація можливостей»: Сергій Касторних та Ірина Вратарьова проведуть майстер-клас

09.12.2021
об 11:29

15 грудня у кінотеатрі мережі «Планета Кіно» (ТРЦ Блокбастер) під гаслом «Презентація можливостей» пройде майстер-клас сценаристів і продюсерів Сергія Касторних та Ірини Вратарьової.

На майстер-класі Сергій Касторних та Ірина Вратарьова розкажуть які теми, жанри, творчі та технічні характеристики сьогодні цікаві продюсерам кіно й телебачення, а також як пропонувати та продавати їм свої заявки і сценарії.

Також, в межах майстер-класу відбудеться показ короткометражного фільму режисера Максима Балтера “My friend Alpaca”, який був придуманий, написаний і знятий в рамках чотиримісячного сценарного курсу «TOP SCRIPT». Автором ідеї і одним зі сценаристів фільму став учень курсу – відомий театральний актор та режисер Олексій Доричевський.

Після заходу відбудеться неформальне спілкування з зірковими гостями та представниками української кіноспільноти.

Захід запланований в межах підготовки до третього конкурсу “Сценарний пітчинг”, який організовує Українська кіноакадемія та онлайн-база DzygaMDB. Попередні пітчинги вже успішно себе зарекомендували і зібрали одночасно десятки сценаристів з усієї України, які мали змогу презентувати свої проекти найвідомішим кіно- і теле-продюсерам.

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

«Сонячна злива»: Розпочалися зйомки нової мелодрами

FILM.UA Group та телеканал «Україна» розпочали роботу над чотирисерійною мелодрамою «Сонячна злива». У центрі сюжету Марта – все її, здавалося б, щасливе життя, в один момент  йде шкереберть. У стосунках з чоловіком – крапка, з сином – негаразди. Драма про те, як важливо знаходити в собі сили протистояти негараздам та віднайти себе.

24.11.2021
об 17:22

Новини

«Мисливці на привидів: з того світу» перші у рейтингу українського кінопрокату

Нові «Мисливці за привидами», які є прямим продовженням оригінальної дилогії. Вони стартували в прокаті набагато краще, ніж обіцяли прогнози. За вікенд в американському прокаті фільм зібрав 44 мільйони доларів, хоча аналітики пророкували до 30. В Україні ж, стрічка за 4 дні зібрала майже 10 мільйонів гривень.

25.11.2021
об 10:27

Новини

Нова «смачна» рубрика стартувала у «Фактах» на ICTV

У ранковому випуску «Фактів» на ICTV тепер з’явиться нова рубрика «Факти до кави». Готувати смачні сніданки за цікавими розмовами будуть ведучі каналу. Особливі сюжети виходитимуть щопонеділка починаючи із сьогоднішнього, - з 29 листопада.

29.11.2021
об 11:00