Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Претенденти на Шевченківську премію 2022

17.01.2022
об 16:49

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив "короткі" списки літературно-мистецьких творів, допущених до третього туру конкурсу на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2022 року.

У номінації "Кіномистецтво" до третього туру конкурсу пройшли:

Горлова Аліна Едуардівна. Документальний фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться»

 

Горностай Катерина Павлівна. Повнометражний ігровий фільм «Стоп-Земля»

 

Шевченківська премія – найвища в Україні творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Премію вручають із 1961 р. Загалом, у березні 2022 р. вручатимуть сім премій у наступних номінаціях: "Література", "Публіцистика, журналістика", "Літературознавство і мистецтвознавство", "Музичне мистецтво", "Театральне мистецтво", "Візуальні мистецтва" та "Кіномистецтво".

У 2021 році Національну премію України імені Тараса Шевченка в номінації "Кіномистецтво" отримали режисер Валентин Васянович та художник-постановник Владлен Одуденко за фільм "Атлантида".

Із повним списком претендентів можна ознайомитись на сторінці Комітету.

Стрічка Катерини Горностай «Стоп-Земля» виходить у широкий кінопрокат вже 20 січня. В усіх кінотеатрах країни.

Джерело: Комітет з національної премії України імені Тараса Шевченка

Читайте також:

Новини

Стали відомі претенденти на Національну Шевченківську премію у номінації «Кіномистецтво»

Шевченківська премія – найвища в Україні творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Премію вручають із 1961 р. Загалом, у березні 2022 р. вручатимуть сім премій у номінаціях: "Література", "Публіцистика, журналістика", "Літературознавство і мистецтвознавство", "Музичне мистецтво", "Театральне мистецтво", "Візуальні мистецтва" та "Кіномистецтво".

03.11.2021
об 13:26

Новини

Фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» здобув нагороду на кінофестивалі в Ірландії

«Цей дощ ніколи не скінчиться» - потужна й візуально вражаюча подорож 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі "війна-мир". Головний герой стрічки, який разом з батьком переїхав із Сирії, стикається з черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії…

18.11.2021
об 16:24

Новини

Актори фільму «Стоп – Земля» Катерини Горностай розповіли про свою першу закоханість

Метелики в животі, хвилювання, страх, безперервні думки про людину — лише маленька частина ознак закоханості. Впоратися зі своїми переживаннями, особливо коли це перші почуття, може не кожен. Головна героїня кінострічки Маша переживає раніше незнайомі їй почуття та розмірковує, чи варто в них зізнатися. А що в аналогічній ситуації робили актори фільму?

17.12.2021
об 13:39