Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Претенденти на головний приз «Відкритої ночі. Дубль 23»

10.08.2020
об 17:39

У цьому році на головний приз кінофестивалю «Відкрита ніч» претендують 6 режисерів ігрових короткометражних фільмів. Ми вирішили розповісти коротко розповісти про кожного з учасників конкурмної програми ігрового кіно та про що їхні роботи. Отже, давайте знайомитися.

#LIKE4LIKE

Країна: Україна

Жанр: Cоціальна драма

Хронометраж: 9 хвилин

Режисер: Сергій Мисак

Сценарій: Сергій Мисак

Оператор: Влад Рекотов

Редактор: Сергій Мисак

Звук: Сергій Погорелов

Декорації: Анастасія Руденко

Костюми: Анастасія Дворянчук

Продюсерка: Мар’яна Федчук

Директор картини: Марія Шута

У ролях: Богдан Куліш, Вероніка Дюпіна

Синопсис: Тимур - зациклений на популярності блогер. Для підвищення росту підписників, він приймає рішення, що вирішує його долю.

Про режисера: Сергій Мисак народився 20 вереся 1999 року у Вінниці. Режисер, сценарист та постпродакшен продюсер, студент Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого.

Фільмографія: короткометражний документальний фільм «НЕТ. НЕ БУДУ» (2018), короткоментражний ігровий фільм «Щось закінчилось» (2019)

 

Великдень

Країна: Україна

Жанр: Драма

Хронометраж: 4 хвилини

Режисер: Валерій Гриша

Сценарій: Валерій Гриша

Оператор: Валерій Гриша

Музика: Survivor - Eye of the Tiger (Piano Cover)

Звук: Валерій Гриша

Редактор: Валерій Гриша

Продюсер: Валерій Гриша

У ролях: Людмила Уманець, Тамара Уманець, Валерій Гриша, Віктор Буянов, Анна Козяр, Олег Данів, Тетяна Воронцова

Синопсис: Бабуся рідко бачиться зі своїми дітьми та внуками через те, що вони працюють та навчаються в іншому місті. Саме свято Великодня є хорошим приводом зустрітись бабусі зі своїми дітьми та онуками. Проте коронавірус руйнує всі плани.

Про режисера: Валерій Гриша студент 3 курсу Київського національного університету культури і мистецтв. Навчається на кіно-телережисера в майстерні Романа Ширмана. Його перший студентський фільм «Зелений дім» потрапив до фестивалів KIDFF «KINOLITOPYS» (Україна, 2019), IFFoAC KINOKIMERIА (Україна, 2019); LFF (Словенія, 2019). Крім того, навчальна робота «Зелений дім» посіла перше місце на Міжнародному фестивалі мобільного кіно VOKA Smartfilm (Білорусь, 2020).

Фільмографія: «Зелений дім» (2019), «Великдень» (2020).

 

Дідусь

Країна: Україна

Жанр: Драма

Хронометраж: 13 хвилин

Режисер: Іван Анучін

Сценарій: Іван Анучін

Оператор: Юлія Куц

Редактор: Іван Анучін

Звук: Іван Анучін

Декорації: Іван Анучін

Костюми: Іван Анучін

Продюсер: Іван Анучін

Директор картини: Іван Анучін

У ролях: Сергій Туткевич, Валентина Туткевич, Дар’я Анучіна, Михайло Анучін, Степан Анучін

Синопсис: Рано вранці дід розглядає якісь листи та фотографії, але його заняття перериває дзвінок у двері, де стоїть нова доглядальниця. З першого ж їх знайомства відносини не задаються й увесь час неприязнь між ними стає все більшою. Протягом дня стаються події, які лише підводять конфлікт до піку і бомба, яка вже готова була розірватися з усією силою, що була у цих двох особах, вибухає. Дід проганяє доглядальницю з дому, а та вже не бажає залишатися тут. Однак згодом дід розуміє, що тепер не може залишатися без неї.

Про режисера: Іван Анучін – студент 4-го курсу Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого.

Фільмографія: восьмисерійний документальний фільм «Велике Коло» (2020, монтажер) короткометражний фільм «Дідусь» (2019).

 

Тумани

Країна: Україна

Жанр: Драма

Хронометраж: 19 хвилин

Режисер: Володимир Бакум

Сценарій: Володимир Бакум

Оператор: Дмитро Заглинський

Редактор: Володимир Бакум

Звук: Нікіта Галич

Музика: Анна Горобинська

Декорації: Анастасія Лелюк

Костюми: Анастасія Красько

Директорка картини: Мар’яна Федчук

У ролях: Володимир Бакум

Продюсер: Володимир Філіппов

Продюсерська компанія: Інсайт Медіа

Ко-продукція за підтримки УКФ

Синопсис: Воєнний конфлікт та смерть батька зводить у батьківському домі двох братів. Вбита горем мати, намагається приховати від Стасіка істинну правду Боді. Все можливо було б владнати, якби не прихід за Бодьою воєнних найманців.

Про режисера: Володимир Бакум народився 26 березня 1990 року у Вінниці. У 2013 році закінчив КВНЗ «Вінниця», Коледж культури і мистецтва ім. М.Д. Леонтовича (спеціальність: актор драматичного театру і кіно). У 2015 році вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого (Спеціальність - режисура). Переможець багатьох кінофестивалів. Моя мета в режисурі - розповісти про те, що ранить мене як людину.

Фільмографія: «Тумани» (2020), «Обійми Мене» (2018), «Нетерпимість» (2017), «Висока Гора» (2016), «Спокута» (2015), «Білет» (2015)

 

Зловмисник

Країна: Україна

Жанр: Драма

Хронометраж: 12 хвилин

Режисер: Валерій Шевченко

Сценарій: Антон Чехов

Оператор: Мирослава Нікітюк

Звук: Дмитро Бойко

Синопсис: «Зловмисник» – це адаптація однойменного оповідання Антона Павловича Чехова. Сюжет відомий майже кожному. Безробітний мешканець одного з українських сіл Андрій Конотоп потрапляє до поліції – його затримали за підозрою у крадіжці проводів з електричних опор. Справа проста і зрозуміла – Конотопа взяли «на гарячому». Андрій звичайний сільський чоловік і до того ж доволі обмежена людина – він не розуміє серйозності справи.

Про режисера: Валерій Шевченко народився у Харкові 1978 року. Закінчив історичний факультет ХНУ. Працював вантажником, будівельником, журналістом на харківському ТБ. У 2017 році вступив до КНУКіТ в майстерню М.Г. Іллєнка.

Фільмографія: курсова робота «Побачення (2018)

 

Шпілі-вілі

Країна: Україна

Жанр: Комедія

Хронометраж: 20 хвилин

Режисер: Іван Шоха

Сценарій: Іван Шоха, Роман Краснощок

Оператор: Руслан Бєлозьоров

Редактор: Іван Шоха

Звук: Олексій Самбор

Декорації: Олексій Ємельяненко

У ролях: Ігор Чебан, Мілана Бекова, Олександр Диденко, Олександра Петльована, Петя Зузяк, Федор Басманов, Ярослав Шахторін, Юліана Барташ

Продюсер: Віра Шафранська

Продюсерська компанія: Campot Production

Синопсис: Що, як двоє підлітків потраплять у дуже безглузду ситуацію, тільки через те, що кожен із них бачить цей світ через власні рожеві окуляри?

Про режисера: Іван Шоха народився в місті Борислав у сім’ї, де батько фотограф, а мати вчителька української мови. У віці 8 років дуже захоплювався аудіовізуальним мистецтвом. Все почалось із створенням коротких мультфільмів із пластиліну, які робив на маленьку камеру в мобільному телефоні батька. Після цього, батько купує маленьку цифрову фотокамеру, із функцією знімання відео. Маленька камера й ентузіазм народжують багато коротких роликів. В кадрі грають друзі, родичі та всі, хто готовий допомагати.

Фільмографія: «Одягнена історія» (2013), «Поки падають пелюстки» (2015), «Fingerman» (2016), «Довіряйте професіоналам» (2017), «Куди насправді полетіли космонавти» (2018), «Операція Д.У.П.А.» (2019), «Шпілі вілі» (2020)

Читайте також:

Новини

«Відкрита ніч»: До програми ретроспективи Дубля 23 увійшло 13 фільмів різних років

У середу, 12 серпня, всі охочі зможуть переглянути цьогорічну програму кінофестивалю «Відкритої ночі» онлайн. Ми вирішили зробити огляд програм та ознайомити своїх читачів з фільмами, які показуватимуть в рамках Дубля 23. Розпочати занурення у кіноночі вирішили зі стрічок, що увійшли до ретроспективи «Перші кроки».

09.08.2020
об 16:46

Інтерв'ю

Анна Мачух: «Відкрита ніч» – це креатив та молодість»

За три дні розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч». У бліц-опитуванні взяли участь всі члени журі й сьогодні ми ділимося відповідями співзасновниці та виконавчої директорки Української кіноакадемії, а також співзасновниці та директорки проєкту Dzyga MDB Анни Мачух.

10.08.2020
об 11:40