Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Премія за вирішення проблем екології: на Discovery стартував новий документальний фільм

15.11.2021
об 10:20

Премія принца Вільяма та Королівського фонду у боротьбі з екологічними проблемами The Earthshot Prize - показана в новому документальному серіалі на Discovery. Ця премія є однією з найбільш престижних в історії. У документальному фільмі зображено етапи вирішення проблем через захист та відновлення природи, очищення повітря, відродження океанів, відновлення клімату та інші важливі теми сьогодення.

На платформах Discovery по всьому світу транслюється унікальний документальний фільм про премію принца Вільяма The Earthshot Prize, який складається із п’яти частин. Документальна серія «Приз Earthshot: ремонт нашої планети» уже доступна для перегляду для тих, хто цікавиться збереженням Землі. 

Премія The Earthshot prize заснована принцом Вільямом та Королівським фондом у жовтні 2020 року і є найпрестижнішою глобальною екологічною премією в історії. Її мета — відкриття, заохочення та масштабування інноваційних рішень щодо найбільших екологічних проблем. Премія складається з п'яти частин — захист та відновлення природи, очищення повітря, відродження океанів, організація безвідходного середовища, відновлення клімату. Ці амбітні цілі покращать життя для всіх нас, якщо ми зможемо реалізувати хоча б частину з них до 2030 року.

«Понад півстоліття тому програма президента Кеннеді Moonshot об’єднала мільйони людей навколо мети підкорення Місяця. Натхненна цим проєктом, премія The Earthshot prize має на меті об'єднати спільні зусилля навколо нашої унікальної здатності впроваджувати інновації, розв'язувати проблеми та ремонтувати нашу планету. Для мене велика честь представляти 15 новаторів, лідерів і мрійників, які стали першими фіналістами премії The Earthshot Prize. Вони працюють із зусиллями, необхідними в це вирішальне десятиліття життя на Землі. Вони надихатимуть всіх нас своїм оптимізмом у людській здатності протистояти найбільшим викликам в історії» - сказав принц Вільям під час оголошення фіналістів премії The Earthshot Prizе. 

У документальній кінострічці беруть участь принц Вільям, сер Девід Аттенборо, а також учасники премії The Earthshot Prize. Фільм висвітлює роботу 15 фіналістів премії, їх новаторські рішення глобальних екологічних проблем. 

Фільм «Приз Earthshot: ремонт нашої планети» містить інтерв'ю з членами Ради The Earthshot Prize, включаючи співачку та філантропку Шакіру Мебарак, яка розповідає про свою пристрасть до океану та важливість захисту його для майбутніх поколінь, а також японську інженерку та колишню астронавтку на борту Міжнародної космічної станції, Наоко Ямадзакі, яка однією з перших спостерігає за забрудненням планети з космосу. Ці небайдужі люди своєю діяльністю привертають увагу до екологічних проблем та показують, як їх можна вирішити.

Джерело: Discovery

Джерело фото: AKDN

Читайте також:

Новини

Тизер та перші кадри із фільму «Аббатство Даунтон: Нова ера»: чого очікувати?

Кінокомпанія Focus Features представила тизер і кілька кадрів майбутнього повнометражного фільму «Аббатство Даунтон: Нова ера», який заснований на однойменному серіалі. Перша частина сиквелу стала світовим хітом і тепер усі шанувальники з нетерпінням чекають продовження.

12.11.2021
об 16:22

Новини

Стала відома дата виходу в прокат фільму «Із зав’язаними очима»

Юлія - бійчиня ММА. у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Та сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

14.11.2021
об 15:27