Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Премꞌєру «Джон Уік 4» перенесли через коронавірус

26.12.2021
об 16:37

Невтішні новини для фанатів екшен-франшизи про кілера на прізвисько Баба-Яга. Четвертий фільм вийде на рік пізніше, ніж планувалося. Припускають, що причиною стало поширення в Америці нового штаму коронавірусу омікрон.

Студія Lionsgate оголосила, що чергове продовження "Джона Віка" вийде на екрани 24 березня 2023 року. Нагадаємо, спочатку прокат намічався на травень 2021 року, потім через пандемію було перенесено на травень 2022 року. І ось тепер реліз відкладено ще на рік.

Нагадаємо також, що у четвертій частині до акторського складу на чолі з Кіаном Рівзом, Іеном МакШейном та Лоуренсом Фішберном приєдналися новачки франшизи Донні Йен, Білл Скарсгард та британо-японська співачка Ріна Саваяма. Режисерське крісло, як і раніше, займає Чад Стахелскі.

Джерело: Okino

Читайте також:

Новини

Представили нові кадри "Бетмена" з Робертом Паттінсоном

3 березня 2022 року в Україні відбудеться прем'єра нового "Бетмена" Метта Рівза. Раніше глядачеві представили трейлер картини, а зараз творці фільму показали кілька нових кадрів з Робертом Паттінсоном у головній ролі.

23.12.2021
об 12:45

Новини

Офіційний трейлер «Uncharted: Незвідане» з Томом Холландом

Одна з найвідоміших комп'ютерних ігор оживе на великому екрані! До рук невтомного шукача пригод Натана Дрейка потрапляє загадковий артефакт. Саме він може привести молодого авантюриста до острова, де заховано омріяні скарби.

24.12.2021
об 13:47